Tommy Hilfiger w Warszawie

Ubrania kultowego amerykańskiego projektanta dostępne stacjonarnie w stolicy! Sklep Peek & Cloppenburg oferujący ubrania marki Tommy Hilfiger w Warszawie to możliwość przymierzenia odzieży cenionej na całym świecie za swoją ponadczasowość, wysoką jakość materiałów i klasyczne kroje.

Burzliwa historia marki Tommy Hilfiger

Sukces nie od razu stał się wyznacznikiem kariery amerykańskiego projektanta. Tommy Hilfiger rozpoczął bowiem swoją działalność w latach 70., zakładając sieć butików, które w związku ze zmianami na rynku odzieżowym musiał jednak zamknąć. To wydarzenie zmusiło go do przeprowadzki do Nowego Jorku, gdzie ze wsparciem ze strony Mohana Murjaniego udało mu się w 1985 roku otworzyć dom mody sygnowany własnym nazwiskiem. Stał się też w tym czasie uznanym projektantem, który mimo młodego wieku otrzymywał propozycje współpracy od takich gigantów mody, jak Calvin Klein. Hilfiger postawił jednak od początku na kreowanie własnej marki i po latach ciężkiej pracy odniósł sukces. Dzisiaj kolekcje Tommy Hilfiger znajdują się w wielu sklepach na całym świecie – także w Peek & Cloppenburg w Warszawie.

Specyfika ubrań marki Tommy Hilfiger

Uznanie na rynku mody przyniosły Tommy'emu Hilfigerowi ubrania utrzymane w ponadklasycznym, eleganckim, ale niezbyt formalnym stylu i spokojnej kolorystyce z wykorzystaniem odcieni czerwieni, granatu i bieli. W jego kolekcjach nie znajdziemy ubrań nawiązujących do krzykliwych trendów - to raczej propozycje dla osób ceniących sobie ubrania szyte z materiałów o wysokiej jakości, które można nosić długo, bez konieczności zmieniania swojej garderoby co sezon. Wśród ubrań marki Tommy Hilfiger w warszawskim Peek & Cloppenburg znajdziemy więc eleganckie sukienki z dzianiny w bieli lub z kwiatowymi wzorami, sukienki koktajlowe do założenia na bankiet lub przyjęcie czy spodnie materiałowe. Ubrania amerykańskiego projektanta docenią kobiety, które nie przepadają za zbyt krzykliwymi strojami. Panowie mogą z kolei wybierać wśród eleganckich koszul, jeansów lub chinosów, a także marynarek na lato i okres jesienno-zimowy. Kupując je, mają możliwość dopasowania poszczególnych elementów do swoich ulubionych stylizacji.

  1. 1
  2. Strona 1 / 20
  3. 20