Basler

   Klasyczne, ponadczasowe i jednocześnie nowoczesne – oto ubrania marki Basler, które pozwalają czuć się znakomicie przez cały dzień, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych. Materiały wysokiej jakości, idealny krój i dopasowanie do sylwetki to cechy charakterystyczne ten marki, której produkty dedykowane są nowoczesnym kobietom.

   Basler - moda dla nowoczesnych kobiet

   Założona w 1936 roku firma Basler powstała z inicjatywy Fritza Baslera oraz jego żony Elisabeth w Berlinie. Od początku swojej działalności marka Basler wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej klasy kurtek i płaszczy dla kobiet. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Goldbach, a jej sklepy znajdują się w ponad 60 krajach z ponad 1600 sklepów. Sukces marki od prawie 80 lat działalności zawdzięcza wyjątkowo wysokiej jakości ubrań oraz wyczuciem jeśli chodzi o dobór kolorów i nadruków. To moda dla kobiet umiejętnie łączących wdzięk, zmysłowość i pewność siebie – niezależnie od ich wieku i rozmiaru, jaki noszą.

   Basler to brand dla dla mocno stąpających po ziemi kobiet

   Kolekcja Basler oferowana w sklepie internetowym Peek &Cloppenburg to ubrania dla mocno stąpających po ziemi kobiet, które nie chcą rezygnować z ubrań łączących klasę biznesową ze swobodnym, casualowym stylem. Znajdują się w niej eleganckie spodnie biznesowe wykonane z czystej wełny, z których można stworzyć idealną stylizację z bluzkami koszulowymi, blezerami oraz klasycznymi butami. Spodnie można także połączyć z fantazyjnym poncho, tworząc z kolei zestaw idealny na luźniejszy dzień czy wypad z przyjaciółmi na miasto.

   Oferta marki Basler w Peek & Cloppenburg

   W ofercie marki Basler oferowanej w Peek & Cloppenburg znajdują się także ubrania na specjalne okazje, jak sukienki koktajlowe zdobione delikatnymi koronkami czy innymi detalami zwracającymi uwagę otoczenia. Z eleganckimi dodatkami, jak biżuteria w klasycznym stylu czy stylowa torebka, stworzą one idealną kreację, łączącą w sobie jednocześnie ponadczasową elegancję i nowoczesne trendy modowe. W Peek & Cloppenburg znajdują się także sztandarowe ubrania marki Basler, jak kurtki puchowe oraz wełniane płaszcze wykonane z dodatkiem kaszmiru, nadającego im niezwykłej miękkości. Puchowe kurtki mają dekoracyjne lamówki i innego typu detale, dzięki czemu nawet w ciemnym i ponurym okresie zimowym mogą przyciągnąć wzrok otoczenia.