1. Mężczyźni
   1. Akcesoria

  Blick

  Blick jest marką specjalizującą się w produkcji dodatków do męskich stylizacji. Filarem w jej ofercie są muszki – zarówno jednokolorowe, jak i zdobione oryginalnymi wzorami. Wśród propozycji brandu można więc znaleźć modele sprawdzające się w bardziej lub mniej formalnych okolicznościach. Blick tworzy także eleganckie krawaty oraz poszetki pozwalające dopiąć każdą wyjściową kompozycję na ostatni guzik.

  Dodatki Blick – jakie są ich mocne strony?

  Blick – czy warto sięgnąć po dodatki tej firmy? Oczywiście, że tak! Marka od wielu lat stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Krawaty i poszetki są zwykle tworzone z naturalnego, czystego jedwabiu – miękkiego, przyjemnego w dotyku i wyróżniającego się ciekawą, matową lub lekko połyskującą fakturą. Z kolei muszki powstają zarówno z jedwabnych tkanin, jak i z lnu i bawełny. Te ostatnie znakomicie wpisują się w mniej formalne stylizacje i są idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muchą. Warto podkreślić, że Blick oferuje dodatki w bardzo zróżnicowanej gamie kolorów i deseni. Dzięki temu każdy miłośnik mody znajdzie wśród nich rozwiązania perfekcyjnie pasujące do outfitu.

  Jak dopasować muchę Blick do stylizacji?

  Wielu mężczyzn zastanawia się, jak dobrać muchę do stylizacji. Z marką Blick nie jest to trudne. Na początek warto dobrze dopasować rozmiar muszki. Ogólna zasada głosi, że jej skrzydełka nie powinny wychodzić poza linię brody. Standardowe muchy mają około 2,5 cala. Postawni mężczyźni mogą postawić na rozwiązania o szerokości 3 cali. Ważną kwestią pozostaje także kolor muszki. Jest on szczególnie ważny w przypadku, kiedy bazą stylizacji jest smoking lub frak. W pierwszym przypadku dopuszczalne są wyłącznie jedwabne muszki w kolorze czerni, czerwieni, bordo oraz midnight blue. Z kolei do fraka pasuje wyłącznie biała muszka. Warto również pamiętać o tym, aby odpowiednio dopasować koszulę do muszki. W formalnych okolicznościach najlepiej wybrać model z łamanym kołnierzykiem i krytą listwą guzików. Jeśli sytuacja na to pozwala można sięgnąć po wzorzystą muszkę, która przełamie ultraformalny ton kompozycji i wniesie do niej pierwiastek awangardy.

  Krawaty i poszetki Blick – urok naturalnego jedwabiu

  W ofercie Blick nie brakuje krawatów oraz poszetek. Zarówno pierwsze, jak i drugie powstają z naturalnego jedwabiu, dzięki czemu zapewniają maksimum elegancji. Wśród propozycji marki dominują jednolite krawaty i poszetki. Obok klasycznych kolorów – czerni, granatu, borto i butelkowej zieleni, na miłośników mody czekają także dodatki w bardziej intensywnych barwach. Mężczyźni, którzy lubią się wyróżniać, mogą postawić na krawat lub poszetkę Blick w jaskrawych odcieniach, wnosząc w ten sposób do stylizacji mocny, wyrazisty akcent. Jednak warto pamiętać o tym, aby zarówno pierwszy, jak i drugi dodatek harmonizował chociaż z jednym detalem w kompozycji – deseniem marynarki, koszulki, kolorem sznurówek czy paska do zegarka.

  Blick