1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Akcesoria
   2. Odzież

  BOGNER FIRE + ICE — luksusowy styl napędzany pasją do sportu

  Marka BOGNER FIRE + ICE powstała na fali sukcesu przełomowego filmu nakręconego przez Williama Bognera. Film pod tytułem "Fire and Ice" opowiadał o pełnym ognia uczuciu, jakie połączyło parę zapalonych narciarzy, którzy kochali przekraczać dotychczasowe granice. Film stał się hitem, a zarazem był pierwszym filmem o tematyce sportowej, jaki ukazał się w kinach. Marka została założona w 1989 roku i stała się jednym z brandów należących do BOGNER — lidera luksusowej mody sportowej. Pomimo upływu wielu lat od premiery filmu "Fire and Ice" oraz założenia marki, kolekcje brandu nieprzerwanie dostarczają nowych inspiracji. Oferują odświeżające spojrzenie na modę sportową, udowadniając, że szyk i sportowy design idą ze sobą w parze.

  BOGNER FIRE + ICE — pełna energii moda nie tylko dla aktywnych

  Kolekcje marki BOGNER FIRE + ICE powstają nie tylko z myślą o entuzjastach mocnych sportowych wrażeń. Co prawda, wiele z elementów garderoby świetnie sprawdzi się podczas pokonywania stoków lub okiełznywania morskich fal, lecz ubrania BOGNER FIRE + ICE docenią nie tylko narciarze, snowboardziści i surferzy. Sportowy styl pełen współczesnej elegancji, jaki znajdziemy pośród propozycji BOGNER FIRE + ICE to świetny wybór również na co dzień. Ubrania stworzone z myślą o sportowych wyzwaniach z łatwością dadzą sobie radę w miejskiej dżungli. BOGNER FIRE + ICE to zarówno odzież damska, jak i męska. Marka oferuje bogaty wybór odzieży wierzchniej, lecz w jej repertuarze nie brakuje też innych niezbędnych elementów garderoby takich jak koszulki i wiele innych.

  BOGNER FIRE + ICE — co warto wiedzieć?

  Propozycje sygnowane logo marki BOGNER FIRE + ICE można z łatwością wykorzystywać na co dzień. Brand oferuje zarówno modele utrzymane w klasycznych barwach, jak i ubrania bazujące na przykuwających spojrzenia printach i nasyconych kolorach. Dzięki temu można tworzyć nie tylko stonowane stylizacje, lecz także wyraziste, pełne pozytywnej energii zestawienia. BOGNER FIRE + ICE to brand wywodzący się z Niemiec, dlatego też kolekcje marki robią pozytywne wrażenie nie tylko za sprawą wzornictwa, lecz także wysokiej jakości. Solidne materiały i dokładność wykonania sprawiają, że propozycje marki BOGNER FIRE + ICE są stworzone z myślą o użytkowaniu ich przez wiele sezonów. Aby zadbać o ich świetną kondycję, warto stosować się do zaleceń producenta ujętych na metce.

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2