Bamboogie

  1. Mężczyźni
   1. Odzież

  Bamboogie - funkcjonalne okrycia wierzchnie o niebanalnej estetyce

  Bamboogie to marka założona w 1991 roku, słynąca z produkcji odzieży dla kobiet i mężczyzn ceniących indywidualne podejście do mody. Czym wyróżniają się projekty Bamboogie? Odzież tej włoskiej marki łączy ciekawą estetykę z praktycznością i funkcjonalnością. Z nazwą brandu wiąże się ciekawostka. Jest ona inspirowana bombowcem z okresu drugiej wojny światowej, którego partie były pokryte graficznymi wzorami. Twórcy marki zaczerpnęli z niebanalnych grafik i umieścili je na swoich pierwszych kurtkach. Po dziś dzień projekty brandu mają w sobie sporą dozę tajemniczości i nietuzinkowej dynamiki.

  Jakie projekty znajdziesz w kolekcjach Bamboogie?

  Wśród projektów marki dominują okrycia wierzchnie. To przede wszystkim różnego rodzaju kurtkii płaszcze – od modeli puchowych, pikowanych aż po skórzane. Wszystkie łączy jedno: maksymalny komfort noszenia. W kolekcjach Bamboogie znajdziesz kurtki i płaszcze damskie oraz męskie na różne pory roku. To zarówno projekty na chłodne letnie czy wiosenne dni, jak i opcje przeznaczone na mroźną zimę oraz okresy przejściowe. Wśród propozycji brandu regularnie pojawiają się parki, kurtki pikowane i puchowe, a także modele skórzane. Wszystkie projekty Bamboogie wyróżnia wysoka jakość, dbałość o detale i ciekawe wzornictwo, więc posłużą ci przez wiele sezonów.

  Na jakie bestsellery marki Bamboogie warto zwrócić uwagę?

  Dużą popularnością cieszą się kurtki Bamboogie o klasycznych fasonach. Na szczególną uwagę zasługują ponadczasowe bomberki, parki, a także modele puchowe. W kolekcjach brandu znajdziesz zarówno okrycia wierzchnie w stonowanych barwach, jak i warianty o niebanalnym wykończeniu. Jeśli preferujesz uniwersalną klasykę, przyjrzyj się kurtkom i płaszczom w ciemnych tonacjach khaki, czerni czy granatu. Ciekawą alternatywą, by przełamać zimową szarość, są kurtki w jasnych barwach lub opcje w żywych tonacjach. Masz ochotę na biały płaszcz, który świetnie wpisuje się w mroźną aurę? A może chcesz ożywić swoje stylizacje czerwoną kurtką? W kolekcjach włoskiej marki Bamboogie czeka na ciebie naprawdę wiele interesujących propozycji. Bestsellery brandu to uniwersalne rozwiązania, które bez trudu wkomponujesz w codzienne stylizacje. Połączysz je zarówno z casualowymi strojami, jak i tymi do pracy lub na ważne okazje. Puchowa kurtka czy pikowany płaszcz to prawdziwe klasyki, które dobrze wpisują się w każdą miejską okazję, a także w zestawienia podczas wypadów na łono natury.