BOSS Men

Marka BOSS Men jest własnością domu mody HUGO BOSS, korzeniami sięgającego lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Od dziesięcioleci marka ta ma opinię producenta najwyższej jakości odzieży męskiej, a także perfum, akcesoriów i ostatnio również odzieży damskiej.

Klasyczna elegancja marki BOSS Men

BOSS Men kojarzy się przede wszystkim ze znakomicie odszytymi garniturami, i to w tej dziedzinie marka ma największe doświadczenie. Kupując marynarki, spodnie garniturowe, koszule, akcesoria takie jak poszetki, skórzane paski, spinki do mankietów, rękawiczki czy krawaty, mamy pewność, że inwestujemy w najwyższą jakość. Do garnituru możemy oczywiście dobrać skórzane buty i wełniany płaszcz tej samej marki. Trwała i ponadczasowa odzież BOSS Men znajduje się obecnie w garderobach większości dyrektorów i prezesów firm. Wyglądu dobrej jakości tkanin, dopracowanego kroju i precyzyjnego krawiectwa nie da się bowiem podrobić. Mężczyzna w garniturze BOSS jest po prostu dobrze ubrany.

BOSS Men na sportowo i wygodnie

Zmiana stylu życia, jaka nastąpiła w Europie w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, skłoniły markę BOSS Men do rozszerzenia asortymentu o ubrania w bardziej luźnej stylistyce, w tym o odzież sportową. BOSS Men oferuje więc podkoszulki, koszulki, bluzy sportowe i spodnie dresowe. W portfolio marki znajdziemy także piżamy, skarpetki, bieliznę i akcesoria. Nie zabraknie koszul w stylu casual - na przykład błękitnych lub we wzory moro. Marka oferuje także okulary przeciwsłoneczne, spodenki kąpielowe, klapki, japonki czy ręczniki plażowe. Obecnie, BOSS Men to kompletna kolekcja odzieży męskiej dopasowanej do każdego stylu życia i na każdą okazję. Fani marki mogliby więc z powodzeniem ubierać się wyłącznie w ubrania BOSS Men.

  1. 1
  2. Strona 1 / 17
  3. 17