JAKE*S CASUAL

 

Ponadczasowy, modny styl casualowy spotyka się z trendami, które można łatwo nosić! Kolekcja oferuje nieskomplikowane codzienne stylizacje od kobiecych po swobodne, od prostych po nowoczesne z bardzo subtelnym sportowym akcentem. Paleta kolorów charakteryzuje się klasyką, która nigdy nie traci na aktualności.

KUP NOWOŚCI ›

 

BESTSELLERY JAKE*S

 

 

JAKE*S COLLECTION

 

Wyszukane materiały i kobiece, swobodne sylwetki to cechy stylu na wiosnę i lato. Nowoczesne garnitury, radosne sukienki i spódnice, wyraziste kombinezony - wszystkie modele pokazują modną pewność siebie w jasnych kolorach i delikatnych odcieniach.

KUP NOWOŚCI ›

 

BESTSELLERY JAKE*S COLLECTION

 

 

 

JAKE*S STUDIO

 

Wyraziste nadruki i intensywne kolory, takie jak zieleń, róż i limonka, charakteryzują wizerunek tego sezonu. Rezultatem jest indywidualny wygląd z zrównoważonymi aspektami. Kluczowe elementy kolekcji to połączenie wyjątkowych, trwałych basiców i wyrazistych dodatków. Jake*s Studio tworzy nową, zrównoważoną estetykę.

KUP NOWOŚCI ›

 

BESTSELLERY JAKE*S STUDIO

 

 

 

JAKE*S COCKTAIL

 

Świętujmy: czy to tęsknota za dyskotekowym glamourem, czy też pragnienie poczucia klasycznej elegancji - specjalne okazje można świętować w stylu w nowych sukienkach koktajlowych Jake*s!

KUP SUKIENKI KOKTAJLOWE ›

 

BESTSELLERY JAKE*S COCKTAIL