tommy-hilfiger

Klasyka w stylu Preppy Chic

W nowoczesnym amerykańskim duchu od 1985 roku. Od 1985 roku marka Tommy Hilfiger na nowo określa trendy w klasycznej amerykańskiej odzieży sportowej — zawsze z nutką fantazji. Tommy Hilfiger łączy to, co najlepsze w popkulturze, z czołowymi innowacjami technologicznymi i ekologicznymi, tworząc nowoczesne, uwielbiane przez wszystkich elementy, przy produkcji których nic się nie marnuje.

 

Oddaj coś od siebie — z Tomem Grennanem

 

tommy-hilfiger

Piosenkarz i autor tekstów Tom Grennan chce dać coś od siebie społeczności, w której dorastał. W małych czy dużych kwestiach — pomaga, gdzie tylko może. Najważniejszą rzeczą jest pomoc sobie nawzajem. Więcej uśmiechu, mniej zmartwień — w ten sposób świat stanie się lepszy.

KUP TERAZ ›

 

HIGHLIGHTS

 

 

Światowy streetwear — amerykański twist

 

W 1996 roku rozpoczął się czas muzyki i kultury młodzieżowej. Muzyka. Kultura. Streetstyle. Marka Tommy Jeans czerpie inspirację z klasyki amerykańskiego denimu i dodaje świeży, młodzieńczy akcent do kultowych stylizacji. Zawsze na czasie i na drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości — pozwól się zainspirować najnowszą kolekcją Tommy Jeans.

tommy-hilfiger
KUP TERAZ ›

 

TOMMY HILFIGER BIG & TALL

 

Twoje ulubione elementy marki Tommy w szerokiej gamie rozmiarów. Idealne dla każdego.

tommy-hilfiger
KUP TERAZ ›

 

TOMMY HILFIGER TAILORED

 

tommy-hilfiger
KUP TERAZ ›