Burberry Brit

   Burberry Brit to prawdziwa klasyka rodem z Wysp Brytyjskich. Od lat zachwyca najwyższą jakością wykonania i nietuzinkowym stylem, łącząc wiele sprzeczności. I nadal każdy produkt sygnowany logo Burberry Brit to kwintesencja dobrego smaku połączonego z nutką ekstrawagancji. Projektanci Burberry nie kopiują pomysłów innych projektantów, lecz tworzą na nowo kreacje. Zarówno codzienne, jak również na wyjątkowe okazje. Definiują je w oparciu o własne pomysły oraz o brytyjską klasykę.

   Unikalność mody Burberry Brit

   Każdy kolejny produkt Burberry Brit to przykład, jak zachować unikalność i realizować nowe pomysły. Poza dbałością o fasony i najwyższej jakości materiały Burberry to również niespotykane zamiłowanie do szczegółów. Żaden detal przy projektowaniu oraz produkcji nie został pominięty. Kaszmir, bawełna o splocie pique czy starannie garbowana skóra to najczęściej używane materiały. I tak już od przeszło 160 lat, kiedy to powstał projekt akcesoriów z charakterystyczną kratką. Warto nadmienić, że marka posiada rekomendację brytyjskiej rodziny królewskiej. Ale nie trzeba być księżniczką lub księciem, by poczuć magię symbolu bogatego o coś więcej niż przeszłość.

   Odzież Burberry Brit nadaje się dla wszystkich

   Burberry Brit to stylowa odzież zarówno dla kobiet, jak także dla mężczyzn. Oferta obejmuje między innymi stylowe kurtki, płaszcze, bluzy, koszule i koszulki. Każdy produkt prezentuje się okazale i elegancko, także w przypadku modeli o sportowym kroju. Brytyjscy projektanci, choć dla domu mody Burberry Group PLC pracują najlepsi krawcy z całego świata, jak mało kto potrafią łączyć elegancję ze sportowym sznytem i fantazją. Chociażby z pozoru mocno ekstrawaganckie kreacje już po chwili zaskakują dobrym smakiem, nadal zachowując oryginalność.

   Burberry Brit to nie tylko klasyczne szaliki i inne akcesoria

   Nawet osoby doskonale świadome swojego stylu poczują się usatysfakcjonowane pomysłami Burberry Brit. Jako uzupełnienie wielu codziennych stylizacji pasują choćby klasyczne szaliki Burberry Brit i czapki (zimowe i z daszkiem na lato). Czymś więcej niż dodatkiem są też okulary przeciwsłoneczne. A w ofercie są jeszcze ekskluzywne zapachy Burberry, zamknięte w atrakcyjnych dla oczu flakonikach. Pozorna nonszalancja, wysmakowany gust, elegancja, ucieczka od sztampy i oczywistości oraz duch brytyjskiego imperium tworzą całość. To kompozycja, nie tylko zapachowa, znana na całym świecie. To Burberry Brit we współczesnej odsłonie, czerpiącej z własnej przeszłości i czasów największej świetności Union Jack. I tak nieprzerwanie od 1856 roku.