Closed - kolekcja 2022

20 wyników

Sortuj według:

Closed

Closed to marka, której założyciele podstawą swojej firmy uczynili wiarygodność, funkcjonalność oraz trwałość. Ten producent ma już ponad czterdziestoletnią historię, do której cały czas odwołuje się w swoich innowacyjnych projektach. Często możemy spotkać tutaj kolejce jeansowe, których początki sięgają lat 80. XX wieku. Hitami tych kolekcji niezmiennie są różnokolorowe spodnie oraz wyjątkowe kurtki z charakterystycznymi kieszeniami.

Ubrania Closed: wygodne, ale nie nudne

Mimo upływu lat moda proponowana przez markę Closed jest cały czas tak samo atrakcyjna, a projekty nie tracą nic ze swojej świeżości. Mottem firmy jest zdanie: forma podąża za funkcją i na tej myśli koncentrują się projektanci tworząc nowe modele kolekcji ubrań tej marki. Niekonwencjonalność oraz funkcjonalność idą tutaj zawsze w parze, a inspirację stanowią dla nich detale oraz uniwersalne formy. Wygodne, ale nie nudne to najkrótsza charakterystyka spodni, kurtek, swetrów, koszul oraz koszulek tej marki.

Oferta marki Closed

Ubrania marki Closed cieszą się na świecie dużą popularnością. Ich styl pozwala ich posiadaczom nie tylko czuć się swobodnie w codziennych sytuacjach, ale daje również możliwość pokazania swojej indywidualności. Jeansy marki Closed już od lat osiemdziesiątych, dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi, zachwycają i budują swoją legendę, tak że obecnie należą one do must have każdej garderoby.Wysoka jakość wykonania oraz ponadczasowy design to charakterystyczne cechy ubrań tej marki. Przy każdej sztuce odzieży projektanci zadbali o jak najlepsze wykończenie detali. Nowości pojawiające się w modzie odgrywają tutaj dużą rolę, ale obok tego marka Closed zawsze pozostaje wierna swojej tradycji niezwykłej dbałości o materiały i surowce, z których wykonane są ubrania. Ich wybór podyktowany jest zawsze dobrem i wygodą klienta. Obok klasycznych jeansów, czy już ich legendarnego modelu Pedal Pusher w najmodniejszych żywych kolorach, projektanci oferują tutaj duży wybór kurtek parek czy swetrów na każdą okazję, bez których każda garderoba jest niepełna.

Closed otwarte na wszystkie okazję

Każdy, kto szuka dobrej jakości odzieży, która podbiła już niejedno serce z pewnością będzie zachwycony kolekcjami marki Closed. Ubrania tego producenta można dowolnie ze sobą łączyć tworząc tym samym idealne zestawy zarówno na służbowe spotkania, jak i czas wolny spędzony na mieście czy w domu. Wygodne koszulki i swetry, a także eleganckie spódnice i koszule to tylko niektóre propozycje tej nietuzinkowej marki.