Colmar Originals - kolekcja 2022

48 wyników

Sortuj według:

Colmar Originals

Colmar Originals powstała zaledwie w 2009 roku, ma jednak skąd czerpać bogate inspiracje: to miejskie odgałęzienie włoskiej sportowej marki Colmar, znanej przede wszystkim z kurtek przeznaczonych dla narciarzy oraz dla golfistów - tak amatorów, jak i wyczynowców. Marka Colmar, związana z rodzinną firmą z włoskiej Monzy, która niedługo będzie świętowała swoje stulecie (powstała w 1923), od wielu dziesięcioleci służy mistrzom. Dzięki innowacyjnemu podejściu do projektowania i bezpośredniej współpracy ze sportowcami, marka Colmar przyczyniła się do niejednego złotego medalu.

Colmar Originals - w najlepszym sportowym stylu

Kurtki włoskiej marki znane były zawsze nie tylko z doskonałej jakości i innowacyjnych rozwiązań, ale i z bezbłędnego wyczucia stylu - co możemy docenić, oglądając pamiątkowe zdjęcia mistrzów sprzed kilku dekad. Colmar Originals słynie przede wszystkim ze znakomitych puchówek i wiatrówek - które ochronią przed deszczem i wiatrem w najlepszym, miejsko-sportowym stylu.

Oferta Colmar Originals

Obok sztandarowych kurtek, w kolekcjach marki znajdziemy również i inne elementy sportowego zestawu: bawełniane t-shirty, bluzy i spodnie. Ubrania z kolekcji Colmar Originals wyraźnie odróżniają się na tle innych sportowych brandów. Projektanci, jak sami otwarcie przyznają, lubią w projektach swoich kolekcji sięgać do dawniejszych dziejów sportów zimowych i chętnie korzystają z elementów retro. Robią to przy tym w bardzo twórczy i dyskretny sposób, co sprawia, że ubrania marki godnie reprezentują firmę o długiej i szacownej tradycji. Colmar Originals to prawdziwa arystokracja zimowego stylu sportowego: doskonałe materiały, perfekcyjne kroje, intrygujące kolory i odświeżone dawne logo firmy - czerwona kropka - przywołujące wiele pięknych wspomnień.

Puchówki Colmar Originals - kurtki puchowe najnowszej generacji

Jak przystało na kurtki puchowe najnowszej generacji, puchówki Colmar Originals, które znajdziemy w ofercie sklepu Peek & Cloppenburg, znakomicie grzeją, nie pogrubiając zarazem sylwetki. Efektowne pikowania i ciekawa kolorystyka nadają im wyjątkowy charakter. Znajdziemy tu propozycje dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci. Styl Colmar to jednak na ogół dobrze wyważony unisex. Aktywny styl życia, dopracowana prostota i odrobina nostalgii, obecne w każdej z kolekcji Colmar Originals, znoszą wszelkie podziały i pozwalają sportowej modzie przekraczać bariery i trafiać na salony. Tak szacownej marce nie sposób powiedzieć nie.