1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Akcesoria
   2. Odzież

  Columbia

  Columbia to amerykańska firma założona w latach 30. ubiegłego wieku. Jej specjalnością jest profesjonalna odzież outdoorowa, niezwykle ceniona ze względu na swoją funkcjonalność i niezawodność.  Najwyższej jakości materiały i zaawansowane, niekiedy wręcz kultowe technologie to coś, z czego słyną ubrania, buty i akcesoria powstające pod szyldem marki.

  Więcej radości z obcowania z przyrodą

  Czy to wyprawa w góry, czy wycieczka do lasu, podstawową sprawą jest odpowiedni ubiór. Trudne, zmienne warunki pogodowe mogą skutecznie zniechęcić do wyjazdu za miasto, jednak dzięki Columbia motywacja do aktywnego wypoczynku na łonie natury naprawdę wzrasta, niezależnie od pory roku. Jedną z najpopularniejszych propozycji marki są kurtki - ich oferta jest naprawdę imponująca.  Zimowe kurtki Columbia, w których wykorzystano technologię z grupy Omnia Heat, sprawdzają się podczas silnych mrozów. Thermal Insulation to rozwiązanie zapewniające doskonałe warunki cieplne przy niskiej wadze ubrania.  Z kolei technologia Thermal Reflective zatrzymuje i odbija ciepło produkowane przez organizm, a powstała z inspiracji właściwościami koców termicznych.  Każdy miłośnik outdooru powinien zainteresować się też systemem Omni-Tech, który znakomicie chroni przed nagłymi zmianami pogody. Wodoszczelne i oddychające ubrania oraz obuwie od Columbia to prawdziwy hit.

  Kurtki Columbia: w sam raz na górskie wędrówki i wyprawy do parku

  Wodoodporne kurtki z membraną typu hardshell, pozbawione szwów spodnie softshell, bielizna termoaktywna, która błyskawicznie odprowadza wilgoć nawet podczas bardzo intensywnej aktywności fizycznej przydadzą się każdemu miłośnikowi i każdej miłośniczce górskich wypraw.  Nie ulega wątpliwości, że trzeba uzupełnić outdoorowy outfit o specjalne rękawiczki.  Rękawice Columbia pozwalające zatrzymać ciepło, gdy temperatura mocno spada, są niezbędne nie tylko podczas wypadów za miasto.  Zwłaszcza modele umożliwiające korzystanie z ekranu dotykowego okazują się niezawodne w wielu sytuacjach.  Szukając lekkiego obuwia zapewniającego stabilność, wsparcie i dobrą amortyzację na długich trasach, warto zwrócić uwagę na modele, w których wykorzystano technologię Tech-lite.  Wyjątkowa przyczepność na lodzie lub mokrym terenie to zaleta butów z podeszwą Omni-Grip, natomiast Omni-Heat Thermal Electric to supernowoczesne rozwiązanie polegające na zastosowaniu wewnątrz obuwia ogrzewaczy elektrycznych.  Nie można przy tym wszystkim pominąć tego, że oferta marki skierowana jest także do osób chcących czuć się komfortowo w miejskich warunkach. Modny design kurtek, plecaków czy bluz Columbia sprawia, że można je śmiało wykorzystywać w swoich sportowych i casulowych stylizacjach.

  Columbia
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2