1. Mężczyźni
    1. Odzież
    2. Akcesoria

Daniele Alessandrini - kolekcja 2022

45 wyników

Sortuj według:

Daniele Alessandrini

Marka powstała w 1983 roku w Bolonii z myślą o mężczyznach chcących tworzyć stylizacje emanujące kwintesencją włoskiego stylu. Aby przekonać ich do urozmaicenia swojego image'u, wkrótce rozpoczęła tworzenie różnych linii odzieżowych. Korzystając z oferty marki, można zaopatrzyć się zarówno w elegancki garnitur, jak i w bawełnianą casualową koszulę ozdobioną jaskrawym, kwiatowym deseniem. Inspiracją dla projektów marki są ci, którzy śmiało zmieniają swój wizerunek, kierując się okolicznościami i własnym nastrojem.

Daniele Alessandrini - moda idąca w parze z indywidualizmem

Te projekty łączą legendarny urok klasycznego włoskiego designu z nowoczesnym spojrzeniem na męską modę. Gładkie marynarki zapinane na dwa guziki o fasonie slim fit to jedna z najbardziej cenionych propozycji. Takie modele dodają młodzieńczego uroku, a jednocześnie są eleganckie i idealnie sprawdzają się podczas oficjalnych okazji. Myśląc o smart casualowym zestawieniu, lepiej postawić na bawełniano-lnianą marynarkę ozdobioną wzorem w pepitkę lub w kratkę. Wśród projektów Daniele Alessandrini można znaleźć spodnie z zakładkami w pasie, które idealnie pasują do mniej lub bardziej formalnych stylizacji. Modele sięgające do połowy łydki to interesująca propozycja na cieplejsze dni. Świetnie wyglądają zestawione z koszulką polo. Wiosna i lato to także najlepszy czas na założenie koszuli z kwiatowym bądź jasnym abstrakcyjnym printem i chinosów.

Daniele Alessandrini - zawsze w dobrym stylu

Misją marki jest zachęcenie mężczyzn do odkrywania potencjału tkwiącego we współczesnej modzie. Warto nosić się bez nudnych ograniczeń, ale bezpretensjonalnie i z nieodpartym wdziękiem. Każdego dnia można zmieniać coś w swoim wyglądzie, wciąż pozostając sobą! Ogromną zaletą oferowanej odzieży jest nie tylko nietuzinkowy design, ale także jej doskonała jakość i nienaganne wykończenie. To właśnie szczegóły decydują o klasie ubrania, a w tym przypadku nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Imponujący look to najlepsza wizytówka

Decydując się na wykorzystanie materiałów najlepszego gatunku, Daniele Alessandrini dba o to, by odzież przez długi czas zachowywała doskonały wygląd. Jednak należy pamiętać, że wiele zależy od tego, jak się ją przechowuje i czyści. Aby utrzymać efektowny fason marynarek, należy rozwieszać je na drewnianych wieszakach!