1. Mężczyźni
   1. Odzież

  Dickies – marka, którą inspiruje workwear

  Marka Dickies powstała w latach 20. ubiegłego wieku, jednak nie można zarzucić jej braku świeżości. Brand od zawsze stawiał na autentyczność i podejście do mody, które uznaje ją za więcej niż jedynie ubrania. Projekty marki nawiązują do stylu życia, a od dekad są chętnie wybierane przez fanów rozmaitych subkultur. W propozycjach brandu nie sposób nie dostrzec motywu odzieży roboczej. To ubrania, które cechuje trwałość, komfort i maksymalna swoboda ruchów. Nic dziwnego, że od dawna po projekty Dickies sięgają osoby pracujące fizycznie czy mechanicy samochodowi, a także fani motoryzacji. Nie oznacza to jednak, że propozycje brandu trafiają tylko do ograniczonej grupy odbiorców. Wręcz przeciwnie – sięgają po nie wszyscy ci, którym zależy na pełnym komforcie i jakości bez uszczerbku na ciekawym designie.

  Jakie produkty znajdziesz w kolekcjach Dickies?

  Chociaż korzenie marki nawiązują do odzieży roboczej, obecnie w jej kolekcjach można znaleźć dużo szerszy wachlarz projektów. To liczne propozycje, które pokochają entuzjaści streetwearu. Po ubrania marki chętnie sięgają także fani skateboardingu. Od wygodnych spodni, po funkcjonalne bluzy, T-shirty czy koszule – do wyboru masz naprawdę sporo inspirujących propozycji. W kolekcjach marki nie zabrakło także akcesoriów, które będą stanowić praktyczny, a przy tym efektowny dodatek do wielu strojów. W asortymencie Dickies dominuje męska odzież, która sprawdzi się na każdą porę roku. Z łatwością skomponujesz z niej także zestawy warstwowe, które zapewni ciepło i wygodę podczas kapryśnej pogody.

  Jak stylizować projekty Dickies?

  Ubrania Dickies dają ci naprawdę sporo możliwości, jeśli chodzi o tworzenie funkcjonalnych stylizacji. Wiele modeli z powodzeniem można określić jako bazę garderoby kapsułowej. Co to oznacza? Nieograniczoną funkcjonalność! Tego rodzaju ubrania możesz dowolnie ze sobą łączyć, zyskując czas. Nie musisz jednocześnie obawiać się popełnienia modowego faux pas. Basicowe koszulki czy bluzy Dickies zestawisz na przykład z jeansami, sneakersami i skórzaną kurtką. Wygodne chinosy w stonowanym kolorze z powodzeniem wpleciesz natomiast w smart-casualowe stylizacje, które sprawdzą się zarówno do pracy, jak i podczas spotkań ze znajomymi po godzinach.

  Dickies
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2