Emily Van den Bergh - kolekcja 2022

308 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7
  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7

Emily van den Bergh

Marka Emily van den Bergh przekonuje, że damska koszula czy zapinana na guziki bluzka do pracy wcale nie musi być nudna. Modne nadruki i materiały, wygodny krój oraz możliwość wybrania bluzki najlepiej pasującej do danej sytuacji to jedynie kilka powodów, dla których warto zwrócić uwagę na kolorowe bluzki dla kobiet.

Nowoczesne, niebanalne kreacji Emily van den Bergh

Koszula damska początkowo została wypożyczona z męskiej szafy, jednak Emily van den Bergh pokazuje, że współcześnie nie ma ona zbyt wiele wspólnego z klasycznym męskim wizerunkiem. Jeśli koszula o prostym kroju, to wykonana z delikatnego szyfonu czy innego materiału, który miękko się układa na sylwetce. Jedynie w przypadku koszul dżinsowych wykorzystuje się uniwersalny fason koszulowy, przy czym pojawia się na nich element romantyczny w postaci kolorowego haftu, umieszczonego asymetrycznie z boku czy na dole koszuli. Damskie koszule do pracy mogą mieć niewielki kołnierzyk, który w wielu przypadkach podkreślony jest modnym wiązaniem. Czasem wiązanie zastępuje kołnierz, czasem jego barwa nawiązuje do wykorzystanych na koszuli motywów, które zdobią bluzkę.

Siłą kobiecej koszuli jest modny deseń

Większość damskich bluzek Emily van den Bergh zapinanych na guziki to bluzki ozdobione kolorowym nadrukiem, w którym przeważają motywy roślinne lub zwierzęce. Marka chętnie bawi się stylami i równie chętnie łamie konwenanse. Klasyczna koszula z długim rękawem i kołnierzykiem? Czemu nie, pod warunkiem, że zastąpi sukienkę z wiązaniem w pasie? Jednobarwne paski, podkreślone owocowymi aplikacjami są rozwiązaniem dla kobiet odważnych, które za wszelką cenę unikają rutyny. W bluzce ważny jest deseń, ale i jej wykończenie, dlatego obok klasycznych koszul z długim rękawem z mankietem obecne są romantyczne bluzki z dekoltem, których rękawy wykończono gumką. Niezwykłe są także bluzki bez rękawów, przykuwające uwagę połączeniem różnych rodzajów nadruków. Bluzki wizytowe, zwykle białe lub jasne z pojedynczymi aplikacjami, są tu tak samo dobrze widziane, jak bluzki w delikatne paski, idealnie komponujące się z klasycznymi marynarkami. Spora część damskich bluzek na guziki pomyślana została jako element garderoby, idealnie pasujący do czasu wolnego. To właśnie przeznaczenie bluzek sprawia, że kobiety chętnie łączą je z uniwersalnymi jeansami czy materiałowymi rurkami w spokojnych odcieniach granatu.