Eurex by Brax - kolekcja 2022

29 wyników

Sortuj według:

  1. Brax

Eurex by Brax

Niemiecka marka Eurex by Brax specjalizuje się w projektowaniu męskich spodni. Marka zapewnia, że spośród ich projektów każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od figury. Priorytetem dla marki Eurex by Brax jest stworzenie takich spodni, które będą idealnie leżały bez względu na rozmiar ich właściciela.

Eurex by Brax podkreślą atuty sylwetki

Spodnie idealne, a więc takie, jakie ma w ofercie marka Eurex by Brax charakteryzują się taliowaniem, co oznacza, że sam pasem ma nieco mniejszy obwód niż reszta spodni. Dzięki temu spodnie doskonale leżą i nie opadają nawet jeśli będą noszone bez paska. Dodatkowo rozwiązaniem prostym, ale jakże innowacyjnym jest rezygnacja z kieszeni, które niewątpliwie psują formę spodni a wypychane regularnie rękami lub noszonymi w spodniach rzeczami najpotrzebniejszymi, zdefasonują się trwale i rozciągną. Dobrze dobrane spodnie Eurex by Brax podkreślą atuty sylwetki, a przy tym nie będą zbyt obcisłe. Takie połączenie gwarantuje komfort ich użytkowania oraz pewność, że w spodniach Eurex by Brax wygląda się perfekcyjnie.

Eurex by Brax specjalizuje się w spodniach chino

Najpopularniejszym rodzajem spodni w ofercie marki Eurex by Brax są spodnie bawełniane o prostej nogawce, zwane potocznie chinosami. Dzięki użytemu materiałowi są one wygodne, lekkie oraz przewiewne. Poza chinosami dużą popularnością cieszą się klasyczne jeansy w modnych odsłonach oraz krótkie spodnie, w których mimo swej długości nadal wygląda się męsko, elegancko i przede wszystkim modnie. Marka Eurex by Brax jest modna nie tylko ze względu na niebanalny krój swoich spodni, ale również ich kolory. Firma bowiem nie poprzestaje na klasycznych kolorach, zarezerwowanych dla mężczyzn, takich jak czerń, granat, beże i odcienie szarości, ale też pozwala, aby męskie spodnie przykuwały wzrok i podrasowały nawet najbardziej codzienną stylizację. Hitem pod względem kolorów spodni są chinosy bordowe, lazurowe, khaki, bladoróżowe oraz śnieżnobiałe. Warto podkreślić że marka Eurex by Brax poza męskimi spodniami ma również w swojej ofercie także inne elementy garderoby, zarówno męskiej, jak i damskiej. Na szczególną uwagę zasługują męskie koszulki polo o doskonałym kroju i pięknych nasyconych barwach.