FRAAS - kolekcja 2022

159 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4
  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4

FRAAS

O wyglądzie i charakterze stylizacji czasem przesądzają nie najważniejsze elementy, ale dodatki. Wystarczy więc do zwykłego czy pochodzącego z poprzedniego sezonu okrycia dodać dobrej jakości szal czy dobrze dobraną czapkę, by zupełnie odmienić jego wygląd oraz dodać sobie prestiżu. Pozwalają na to zwłaszcza dodatki marki FRAAS, cechujące się niepowtarzalną jakością.

Co można znaleźć w ofercie marki FRAAS?

Oferta marki FRAAS to przede wszystkim ciepłe szale dla kobiet i mężczyzn oraz czapki. Są one utrzymane w jednolitych barwach, co pozwala dobrze dopasować je do koloru posiadanego okrycia czy noszonych ubrań, jak również w różnego rodzaju wzory, nieraz bardzo fantazyjne. Dotyczy to zwłaszcza szali, które nieraz mają niezwykle ciekawe nadruki. Taki szal może stanowić najmocniejszy akcent w całej stylizacji i pozwolić wyróżnić się z tłumu. Tego rodzaju artykuły można polecić osobom, które lubią zwracać na siebie uwagę, ale też tym, którzy chcą odwrócić uwagę od tego, że mają kurtkę czy płaszcz z zeszłego sezonu. Nowy, ciekawy szal czy czapka marki FRAAS zupełnie odmienią wygląd starego okrycia, dzięki czemu będzie ono wyglądało jak nowe.

Znakomita jakość - cecha charakterystyczna marki FRAAS

Jednak artykuły marki FRAAS to nie tylko różnorakie fasony, na przykład szale z różnym wykończeniem, ale też doskonałe materiały. To właśnie jakość tych produktów jest ich największym atutem i powodem, dla którego są tak chętnie wybierane, mimo iż ich cena nie należy do najniższych. Szale i czapki FRAAS wykonywane są na przykład z czystego kaszmiru lub wełny. Materiały te sprawiają, że są one niezwykle przyjemne w dotyku i użytkowaniu, trwałe oraz prezentują się prestiżowo. Produkty FRAAS często są też pięknie zdobione, na przykład połyskującymi kamieniami. Dekoracje te również prezentują bardzo wysoką jakość wykonania, pozostają więc na swoim miejscu przez cały czas i zawsze wyglądają tak samo świetnie.