Freebird

  1. Kobiety
   1. Odzież

  Freebird - elegancja na co dzień

  Freebird to marka oferująca ubrania, które sprawdzą się w każdej sytuacji: w pracy, na zakupach, na randce, albo po prostu w domu. Jej projektanci stawiają na świeżość koncepcji, jednocześnie czyniąc ubrania wielozadaniowymi. Sukienki, spódnice, buty i wiele innych, ale łączy je jedno - choć są eleganckie, sprawdzą się na co dzień.

  Freebird - ubrania damskie na każdą okazję

  Marka wprowadza kobiety do świata mody, w którym króluje kobiecość, zmysłowość i elegancja. Przy czym najważniejszą wartością pozostaje motto Freebird: czuj się wolna jak ptak. Założyć sukienkę? Odpowiedź jest jedna - tak! Bez zastanowienia, okazja zawsze się znajdzie. Projekty tej marki dodają skrzydeł. Każda kolekcja składa się z projektów o delikatnej, lecz wyjątkowej naturze. To ubrania dla wielbicielek romantycznego looku jak podkreślające kobiecość. Sukienki midi idealnie wpisują się w biznesowy dress code. Z kolei sukienki maxi i mini to świetny wybór na eleganckie lub romantyczny wieczór. Kolacja w gronie najbliższych to doskonała okazja na wyciągnięcie z szafy i skomponowanie stylowego wizerunku. Falbaniaste, z plisami, rozłożyste, ale zwiewne, niekrępujące. Latem są niezastąpione, ale sprawdzą się też w zimie - świetnie prezentują się z kozakami lub botkami. Kolekcje Freebird oferują również szeroki wybór spódnic - także o różnych długościach i krojach. Różne modele dla różnych sylwetek - jaka jesteś ty, taka jest sukienka.

  Garderoba to raj, w którym możemy rozłożyć swoje skrzydła

  Sukienka lub spódnica wraz z kobietą tworzy idealny duet. Kto wie, która bardziej obrasta w piórka? Zasłaniające nogi, eksponujące dekolt, przed kolano, zabudowane - wymienić możemy ich wiele. Model wybieramy w zależności od sytuacji i nastroju. Dla poprawnych estetek, które prezentują sukienkę w zestawieniu z klasycznymi obcasami, miejską torebką i uroczą biżuterii z motywami roślinnymi. Ciesz się swobodą działania. Być kobietą wolną jak ptak - w najnowszej kolekcji Freebird.

  Freebird
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2