G-Star RAW - kolekcja 2023

568 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 12
  3. 12
  1. 1
  2. Strona 1 / 12
  3. 12

G-Star Raw

Przede wszystkim G-Star Raw oznacza jedno: modną odzież jeansową. Marka jednoznacznie łączy klasyczny, modny denim i aktualne trendy. Pod hasłem "Denim first" surowy denim stanowi podstawę każdej kolekcji - stworzonej z precyzją i wysokiej jakości.

G-Star Raw – klasyczne jeansy w najlepszym wydaniu

Dzięki koncentracji na oryginalnym, czystym jeansie i jego specjalnych właściwościach, G-Star Raw wywarł trwały wpływ na rynek jeansów. Właściwości surowego jeansu są stale badane iw kreatywnie wykorzystywane przez ekspertów marki, poprzez innowacyjne pomysły. Nowoczesne farbiarnie, pomysłowe palety kolorów i ponadczasowe projekty należą do niewątpliwych zalet G-Star Raw. Najważniejszym priorytetem marki jest autentyczność projektów: od powstania w 1989 roku filozofia firmy brzmi "Po prostu produkt". Odzież marki sprawdzi się przede wszystkim na co dzień, ale z powodzeniem można włączyć ją jako element casualowej stylizacji biurowej.

Jakość mody jeansowej jest głównym celem w projektowaniu i produkcji G-Star Raw

Nowe rozwiązania, techniki eksperymentalne i tworzenie nowych stylów, to tylko niektóre z najważniejszych kryteriów, według których tworzone są nowe kolekcje odnoszące sukcesy na całym świecie. Włączenie aspektów architektonicznych i uwzględnienie trójwymiarowych sylwetek w procesie tworzenia są imponującymi przykładami pomysłowości G-Star Raw. Podobnie jak trendy, moda wytwórni pozostaje niezmieniona przez cały czas. Marka stawia nie na masową produkcję i popularność, ale na indywidualność. W rezultacie powstają produkty o bardzo modnym wyglądzie, ale także ponadczasowe klasyki, które stały się nieodzownym elementem mody ulicznej. Również jako oryginalna firma jeansowa G-Star Raw wnosi do kolekcji inne materiały i tekstury, które stanowią podstawę dla głównego elementu - jeansów. Dzięki funkcjonalnym elementom i dbałości o szczegóły każdy produkt jest doskonale przemyślany.

G-Star Raw poza jeansami

Oprócz charakterystycznych surowych jeansów G-Star, marka oferuje swoim klientom kompletne kolekcje dodatków, dopasowanych do nowoczesnego stylu ulicznego. Zwłaszcza buty G-Star Raw stały się bestsellerami ze względu na ich komfort, wygodę użytkowania i zdecydowanie swobodny wygląd. Także swetry, kurtki i płaszcze oraz koszulki, które stały się bardzo rozpoznawalne, doskonale harmonizują z marką jeansów. Produkt jest zawsze na pierwszym planie podczas procesu tworzenia pasków, butów i innych akcesoriów: modne kroje, starannie wyselekcjonowane materiały i perfekcyjne wykonanie gwarantują optymalne dopasowanie, komfort noszenia i trwałość G-Star Raw Fashion.