Gil bret - kolekcja 2022

87 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Gil Bret

Marka Gil Bret to ekskluzywne ubrania wierzchnie, wśród których znajdziemy płaszcze, kurtki, narzutki i kamizelki wykonane z wyjątkową dbałością o komfort noszenia, a jednocześnie elegancję.

Nowoczesne kurtki i płaszcze Gil Bret

Marka Gil Bret należy do Betty Barclay Fashion Group, która została założona w 1938 roku przez niemieckiego przedsiębiorcę, Maxa Herka. Ubrania Betty Barclay to moda damska skierowana do pewnych siebie, przedsiębiorczych kobiet, które cenią sobie zabawę modą i traktują dobór ubrań jako wielką przyjemność. Linia Gil Bret powstała natomiast w 1968 roku, skupiając się na odzieży wierzchniej i szybko zyskując popularność w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii. Dziś Gil Bret to marka znana w 60 krajach świata, a jej ubrania sprzedawane są w ponad 1700 salonach. Znana jest nie tylko z doskonałej jakości ubrań, do szycia których wykorzystywane są takie materiały, jak wełna, kaszmir czy jedwab ale także dbałości o problemy społeczne. W 2010 roku wpływy ze sprzedaży kurtki zaprojektowanej przez markę Gil Bret zostały przekazane stowarzyszeniu non-profit ANAD skupiającemu się na pomocy osobom z zaburzeniami odżywania.

Oferta marki Gil Bret

Wśród kolekcji odzieży wierzchniej Gil Bret znajdziemy linie: Outdoor – nowoczesne kurtki, które dodadzą szyku na ulicach wielkich miast, a jednocześnie zapewniają komfort noszenia i ciepło; Sports – linia skierowana do osób ceniących sobie aktywny, sportowy styl życia i poszukujących również sportowych ubrań niepozbawionych elegancji oraz Limited – w której do produkcji ubrań wykorzystywane są najwyższej jakości naturalne materiały, jak wełna, kaszmir czy jedwab. Wszystkie trzy linie Gil Bret to moda dla kobiet, które poszukują stylizacji podkreślających ich indywidualny charakter i pewność siebie.

Gil Bret – moda niezależna od sezonu

Kolekcje Gil Bret oferowane w sklepie internetowym Peek & Cloppenburg to m.in. klasyczne wełniane płaszcze z dodatkiem kaszmiru, ciepłe pikowane kurtki oraz parki sprawdzające się w sezonie jesienno-zimowym czy płaszcze puchowe, niezastąpione w trakcie większych mrozów. Ich niepowtarzalny styl, efektowne detale, jak szalowe kołnierze, odpinane kaptury czy ozdobne łaty powodują, że kurtki i płaszcze marki Gil Bret mogą być noszone niezależnie od sezonowej mody.