1. Mężczyźni
   1. Akcesoria

  Goorin Brothers - historia godna podziwu

  Goorin Brothers to najbardziej znany i ceniony producent kapeluszy i czapek w Ameryce. Historia marki sięga końca XIX wieku. Od czasu, kiedy marka została założona zmieniło się wiele: kształt, trendy, wykończenie. Jedno pozostało niezmienne: wrażenie, jakie wywierają nakrycia głowy Goorin Brothers. Od 120 lat marka opracowuje najciekawsze i najwyższej jakości modele dla kobiet i mężczyzn. Jej niepodważalną wartością jest doświadczenie i serce, jakie w każdą kolekcję wkłada już czwarte pokolenie Goorinów. A to wszystko, by zapewnić wolność wyboru i wyrażenia osobistego stylu nawet najbardziej wymagającym klientom.

  Goorin Brothers - jakość i różnorodność dopełnia nowoczesnych stylizacji

  Do dziś marka pozostaje w rękach rodziny, która odważnie przenosi tradycyjne rzemiosło tworzenia kapeluszy i czapek w przyszłość, uszczęśliwiając tym szerokie grono indywidualistów. Dzięki rodzinnej pasji braci Goorin możemy urozmaicić swoje stylizacje o kolejne perełki do noszenia na co dzień. Czas, kiedy założenie kapelusza wymagało wytwornej stylizacji, przeszedł dawno do historii. Z kolei funkcja czapki to w dzisiejszych czasach nie tylko ochrona przed zimnem czy słońcem, ale świetna okazja do podkreślenia własnej osobowości. To nie tylko przedmiot, to również wachlarz emocji rysowany damskimi i męskimi akcesoriami.

  Załóż kapelusz lub czapkę i odważnie przemierzaj  świat

  Pierwszym topowym produktem Goorinów była czapka trucker z naszywkami od frontu. Do dnia dzisiejszego jest to kultowy produkt marki - w wersji zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Naszywki z wizerunkiem zwierząt są znakiem rozpoznawczym marki. Akcesoria damskie i męskie wymagają umiejętności w przewidywaniu trendów i upodobań klientów. Marka od wielu lat zdobywa uznanie, dzięki wyjątkowym i różnorodnym kolekcjom. Niezwykle eleganckie kapelusze typu fedora skradną serce miłośników klasyki. Słomkowe kapelusze będą strzałem w dziesiątkę dla chcących skryć się przed promieniami słońca w upalny dzień, a ciepło i wygodę w chłodniejsze dni zapewnią niezmiennie modne czapki beanie. Kaszkiet noszony jest bez względu na porę roku, dziś wielość materiałów nie ogranicza tego rodzaju czapki do jednej pory roku. Może być on naszym codziennym kompanem podróży. Wybierając akcesoria, kieruj się swoim sercem. A co z rozumem? Rozum, owszem, będzie dobrym doradcą jeżeli ważnym elementem naszego życia jest dress code. Zamień wtedy czapkę typu trucker na kapelusz typu fedora.