1. Mężczyźni
   1. Odzież

  HOM – męska rzecz w dobrym stylu

  Stylowy, niezależny, ekscentryczny, ale przede wszystkim męski, taki jest styl HOM. To marka modowa stworzona dla mężczyzn, skupiająca się na tworzeniu męskiej bieliźnie. Słynie z oryginalnego designu, jakości i wygody swoich produktów. Bokserki, slipy czy figi HOM doceniają współcześni mężczyźni, dla których istotne znaczenie ma komfort na co dzień. Można go odnaleźć także w piżamach i skarpetach z asortymentu marki.

  HOM – dla każdego mężczyzny

  Bez względu na styl życia i preferencje, każdy mężczyzna znajdzie interesujące dla siebie propozycje w szerokiej gamie produktów marki HOM. Tradycjonaliści sięgną po slipy i figi wykonane z najlepszych, testowanych materiałów. Mężczyźni, którzy nie boją się kolorów mogą postawić na doskonale dopasowane do ciała bokserki z mikrofibry z dodatkiem streczu, zdobione nietuzinkowym printem w odważnych farbach.

  Dobrym pomysłem w przypadku propozycji marki jest sięgnięcie po ekonomiczne wielopaki, które dodatkowo zapewnią zapas ulubionej bielizny. Wspominając o produktach marki, nie można zapominać o piżamach i szlafrokach. Komplety świetnie sprawdzą się w każdych okolicznościach. Otulając ciało starannie wyselekcjonowanymi, przyjemnymi w dotyku materiałami, zapewnią najwyższy komfort i ochronę. Ofertę marki uzupełniają skarpetki męskie. Poza klasycznymi modelami, dostępne są barwne, wzorzyste warianty, które szczególnie przypadną do gustu urodzonym optymistom.

  W zgodzie z naturą

  Wszystkie materiały użyte w kolekcjach HOM są opatrzone ekologiczną etykietą OEKO-TEX. Oznacza to, że są testowane pod kątem szkodliwych substancji i posiadają stosowne certyfikaty. Marka specjalizuje się w modalu, naturalnym włóknie wytwarzanym z celulozy drzewnej. Dzięki swoim właściwościom nadaje się szczególnie do bielizny męskiej. Miękki w dotyku, dobrze komponuje się z bawełną i zachowuje swój kolor, nawet po wielu praniach. Materiał jest przewiewny, lekki i antybakteryjny. Jednak, aby zachować wszelkie walory bielizny HOM, podczas jej pielęgnacji należy postępować zgodnie z wytycznymi umieszczonymi na metce.

  HOM
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3