Jan Mayen

   Jan Mayen

   Jan Mayen to wyjątkowa odzież dla najbardziej wymagających osób. Produkty te wyróżniają się wszystkim - zarówno starannie wyselekcjonowanym składem materiałowym, jak i nowoczesnym spojrzeniem na klasyczne projekty, które czasem objawia się w subtelnych niuansach. Marka Jan Mayen gwarantuje też najwyższą jakość swoich produktów.

   Wysokiej klasy okrycia wierzchnie marki Jan Mayen

   Marka Jan Mayen jest najlepiej znana ze swych okryć wierzchnich, w których dominują lekkie i ciepłe kurtki. Są znakomite na chłodne dni, na zimę, wiosnę i jesień. Doskonale spełniają swą rolę w zakresie ochrony przed niekorzystnymi czynnikami otoczenia, a przy tym świetnie wyglądają. Ich cechą szczególną jest fakt, że czasem trzeba dobrze przyjrzeć się, by dostrzec różnicę - pewne odstępstwo od utartych konwenansów. Są to na przykład delikatne prążkowania czy nietypowe ściągacze, a więc coś, co nie rzuca się mocno w oczy, ale jednocześnie daje niezwykle przyjemną świadomość posiadania wyjątkowego produktu.

   Luksus tkwi w prostocie

   Kurtki Jan Mayen to wysokiej klasy propozycje dla osób chcących zapewnić sobie optymalną wygodę i świetny wygląd. Utrzymane głównie w jasnych barwach, prezentują się bardzo elegancko nawet gdy mają bardziej sportowy charakter. Ich wysoka jakość jest też widoczna na pierwszy rzut oka, wybór tych produktów można więc polecić osobom, które lubią podkreślać swój status wysokiej klasy odzieżą. Produkty te oczywiście są też bardzo trwałe. Naturalne materiały, które często stanowią wypełnienie kurtek Jan Mayen, nie zbijają się, przez co okrycia zachowują swój kształt nawet mimo dużej częstotliwości użytkowania. Ich materiał wierzchni jest zaś odporny na uszkodzenia i bardzo przyjemny w dotyku. Noszenie tych produktów jest więc czystą przyjemnością.