1. Kobiety
   1. Odzież
    1. Bluzki
     1. Bluzki eleganckie
     2. Bluzki jeansowe
     3. Koszule damskie
    2. Jeansy
     1. Jeansy 7/8
     2. Jeansy Boyfriend
     3. Jeansy High Waist
     4. Jeansy Relaxed Fit
     5. Jeansy Skinny Fit
    3. Koszulki
     1. Bluzki koszulowe
     2. Koszulki z nadrukiem
     3. T-shirty
     4. Topy
    4. Kurtki
     1. Kurtki jeansowe
     2. Kurtki przejściowe
    5. Spodnie
    6. Spódnice
     1. Spódnice jeansowse
     2. Spódnice mini
    7. Sukienki
     1. Sukienki codzienne
    8. Swetry & dzianina
     1. Bluzy dresowe
     2. Bluzy z kapturem
    9. Szorty & bermudy
     1. Szorty jeansowe
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
    1. Bielizna & piżamy
     1. Bokserki obcisłe
     2. Koszulki
    2. Jeansy
     1. Jeansy proste
     2. Jeansy slim fit
    3. Koszule
     1. Koszule casualowe
     2. Koszule jeansowe
    4. Koszulki
     1. Koszulki z długim rękawem
     2. Koszulki z nadrukiem
     3. T-shirty
     4. Tank topy
    5. Kurtki
     1. Kurtki jeansowe
     2. Kurtki przejściowe
     3. Kurtki puchowe
     4. Kurtki zimowe
    6. Spodnie
     1. Spodnie sztruksowe
    7. Swetry & dzianina
     1. Bluzy dresowe
     2. Bluzy rozpinane
     3. Bluzy z kapturem
     4. Swetry
    8. Szorty & bermudy
     1. Szorty jeansowe
  3. Dzieci
   1. Odzież
    1. Chłopcy
     1. Bluzy dresowe
     2. Jeansy
     3. Koszulki
     4. Swetry & kardigany
     5. T-shirty
    2. Dziewczynki
     1. Jeansy
     2. Koszulki
     3. Spodnie
     4. Sukienki
     5. Swetry & kardigany
     6. T-shirty

  Levi's

  Spośród marek znanych pod każdą szerokością i długością geograficzną na szczególne uznanie zasługuje Levis. Początki firmy sięgają czasów gorączki złota w połowie XIX wieku, która miała miejsce na kontynencie amerykańskim. Pochodzący z Europy krawiec opracował model spodni roboczych, które nie tylko sprawdzały się podczas żmudnej pracy, ale także zapewniały odpowiedni komfort na co dzień. Patent z 1873 roku był i nadal jest potwierdzeniem przełomu, za który odpowiada Levi Strauss.

  Levi Strauss – pionier spodni jeansowych

  Levi's od samego początku to także wytrzymałość, wynikająca z najwyższej jakości denimu oraz dbałości o detale, takie jak szwy, metalowe nity czy guziki. Przez dekady zmieniały się modowe trendy i zanikały konwenanse. Stan ten nie byłby możliwy bez prekursorów, takich jak Levi's, którzy czerpią z klasyki, definiując ją zgodnie z wymogami czasów końca drugiej dekady XXI wieku. Przełomowym modelem w historii marki były legendarne 501 z końca XIX wieku, które na stałe wpisały się w popkulturę. Ceniony za prostotę i ponadczasowość model 501, i jego wariacje, w wiele lat po debiucie noszone były zarówno przez gwiazdy rocka i buntowników, jak także zwykłych użytkowników.

  Dzisiaj Levi's to nie tylko spodnie

  Tak było dawniej. Dziś zaś Levi's, o czym można się przekonać, zerkając na nasze propozycje, to nie tylko klasyczne spodnie jeansowe, ale również kurtki, bluzy, spódnice, buty, koszule oraz akcesoria i dodatki. Wszystkie wykonane z należytą starannością i przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Historia licząca blisko osiemnaście dekad zobowiązuje. Levi Strauss to ogromna różnorodność fasonów i kolorów. O ile przez lata dominował blue jeans, to następnie powodzeniem cieszyły się ubrania w innej kolorystyce. Dziś oferta Levi's obejmuje odzież dla mężczyzn, kobiet, młodzieży i dzieci. Jeans, materiał, który stanowi coś więcej niż synonim i wyróżnik marki, jest tylko jednym z kilku surowców.

  Ogromna oferta marki Levi's

  Współczesna oferta marki byłaby znacznie uboższa, gdyby nie kolejne przełamywanie skostniałych struktur modowych i obyczajowych. Rok 1934 to pierwsze spodnie Levi Strauss zaprojektowane specjalnie z myślą o kobietach. Od tego czasu firma kojarzyła się nie tylko z najwyższą jakością wykonania i odpowiednim doborem materiałów, ale także z nowoczesnością i znajomością kultury oraz oczekiwań nowoczesnych, dynamicznie zmieniających się społeczeństw. Wolność, swoboda czy bunt na stałe wpisały się w tradycję marki, której bogatą ofertę można przejrzeć na naszej platformie. Dziś, kiedy zanikają granice (także mentalne i kulturowe), Levi's obecny jest w ponad 120 krajach świata. Jeansy to nieodłączny element garderoby niezależnie od roli społecznej, płci czy wieku. Jeansy, których by nie było, gdyby nie Levi Strauss.

  LEVI'S
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5