1. Mężczyźni
   1. Akcesoria

  LINDENMANN

  Mężczyźni, którzy chcą elegancko wyglądać w każdej sytuacji, doskonale wiedzą, jak ważną rolę w stylizacji pełnią dobrze dobrane dodatki. Detalem, który stawia kropkę nad i w każdej kompozycji są spinki do mankietów. Jeszcze do niedawna zarezerwowane wyłącznie dla wyjątkowo formalnych okoliczności, dziś znakomicie sprawdzają się w mniej oficjalnych sytuacjach. Różnorodność modeli dostępnych w ofercie marki Lindenmann sprawi, że każdy mężczyzna znajdzie spinki dopasowane do swoich oczekiwań i do wykreowanego przez siebie outfitu.

  Lindenmann – marka, której mężczyźni ufają od kilkudziesięciu lat

  Lindenmann to niemiecka firma, która została założona w 1961 roku przez Karla Lindenmanna i jego syna. Początkowo brand specjalizował się w produkcji biżuterii. Z biegiem lat do oferty dołączyła galanteria męska, w tym skórzane paski oraz szelki. Warto dodać, że właściciele duży nacisk kładli na to, aby ich rozwiązania były przyjazne dla zdrowia. Z tego względu w metalowych elementach niemal wszystkich artykułów nie występował popularny nikiel, który wywoływał podrażnienia skóry u osób skłonnych do alergii. Wraz z nastaniem renesansu dla spinek do mankietów, marka zaczęła się specjalizować w produkcji tych wyjątkowych detali. Obecnie wśród jej propozycji można znaleźć zarówno klasyczne, kwadratowe spinki do mankietów, jak i fantazyjne modele o zróżnicowanych kształtach i bogatej kolorystyce.

  Spinki do mankietów Lindenmann – maksimum elegancji

  Wybór spinek do mankietów nie jest łatwy. Dlaczego warto przyjrzeć się ofercie Lindenmann? Powodem jest wysoka jakość produktów oraz szeroki wybór. Spinki do mankietów produkowane przez niemiecki brand świetnie sprawdzają się w oficjalnych stylizacjach. W tym przypadku warto postawić na klasyczne owalne lub kwadratowe modele. Do stylizacji utrzymanej w chłodnych tonacjach idealnie pasują srebrne spinki do mankietów. Jeśli natomiast w kompozycji dominują ciepłe kolory, warto pamiętać o tym, aby dopasować do niej złote spinki do mankietów. Nie można zapominać również o tym, że detale te powinny kolorystycznie pasować do bransoletki i koperty zegarka oraz klamry paska od spodni.

  Kolorowe, a może o oryginalnym kształcie? – spinki do mankietów Lindenmann

  Wśród propozycji Lindenmann nie brakuje fantazyjnych spinek do mankietów. Dużą popularnością cieszą się modele zdobione kolorowymi kamieniami. Wybierając je, warto zwrócić uwagę na to, aby w stroju osoby towarzyszącej pojawiła się ta sama barwa. Mężczyźni, którzy nie boją wyróżnić się w tłumie i chcą zaprezentować swój dystans do otaczającego świata mogą z kolei sięgnąć po spinki do mankietów ze śmiesznymi napisami albo w oryginalnym kształcie. Nie można jednak zapominać o tym, że są to drobiazgi pasujące do mniej formalnych okoliczności – imprezy u znajomych czy luźnej uroczystości rodzinnej. Ślub, firmowy bankiet czy spotkanie biznesowe wymagają dopasowania bardziej lakonicznych, klasycznych spinek do mankietów.