LOVE MOSCHINO

LOVE MOSCHINO to marka, która swoje fantazyjne kolekcje kieruje do osób ceniących niebanalne wzory, kolory i projekty. Założona przez włoskiego projektanta Franco Moschino marka proponuje odzież będącą połączeniem elegancji rodem z Italii z miejskim, casualowym stylem.

Założyciel marki LOVE MOSCHINO

Franco Moschino, założyciel firmy Moonshadow, która rozpoczęła lansowanie kolekcji modowych pod marką MOSCHINO, do końca swojego życia był wierny jednej zasadzie: w modzie nie ma zasad. Jego bardzo krytyczna opinia o przemyśle modowym zaowocowała ekscentrycznymi projektami, które przyniosły mu miano włoskiego Gaultier. Kapelusze ozdabiał żarówkami, a żakiety jego projektu wzorowane były na kaftanach bezpieczeństwa. Pracujący jako ilustrator mody Franco Moschino, swoją firmę założył po namowach Gianniego Versace, który dostrzegł jego talent.

Zróżnicowana oferta LOVE MOSCHINO

Obecnie marka MOSCHINO to kilka linii odzieżowych, wśród nich: MOSCHINO, LOVE MOSCHINO czy MOSCHINO Cheap&Chic. Kontynuatorką szalonych projektów Franco Moschino jest jego następczyni: Rossella Jardini. Znakiem rozpoznawczym linii LOVE MOSCHINO pod jej kierownictwem są szalone, kolorowe i zabawne wzory odzieży uszytej ze szlachetnych tkanin. Klasyczny lub sportowy krój i pierwszorzędna jakość tkanin, z których uszyte są ubrania LOVE MOSCHINO są rozpoznawalne na pierwszy rzut oka. Charakterystyczne są dla niej eleganckie aplikacje wykonane z metalu, lakierowane lub pikowane. Marka odpowiada dzięki temu wszystkim, którzy poszukują odzieży niepozbawionej rockowego pazura wymieszanego ze stylem casual i klasyczną elegancją. Zróżnicowana oferta LOVE MOSCHINO obejmuje przy tym nie tylko odzież, ale też dodatki, jak torebki czy kolorowe i przyciągające wzrok wygodne sneakersy.

Odkryj ofertę LOVE MOSCHINO online

W ofercie Peek&Cloppenburg można znaleźć ubrania spod znaku LOVE MOSCHINO na każdą porę roku. Kobiety na lato chętnie wybiorą kolorowe spódnice przyciągające wzrok na plaży i ulicach wielkich miast. Mężczyźni poszukujący oryginalności postawią z kolei na koszule z odważnymi drukowanymi wzorami, klasycznie uszyte spodnie czy dodatki, jak modne etui na telefon komórkowy

Love Moschino
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3