MarJo

  1. Kobiety
   1. Odzież

  MarJo

  Marka MarJo, której niebanalne propozycje można znaleźć w Peek & Cloppenburg, to firma proponująca stroje ludowe. W jej ofercie znajdują się przede wszystkim propozycje nawiązujące do strojów niemieckich, które zainteresować mogą nie tylko miłośniczki festiwalu Oktoberfest.

  MarJo - ludowe motywy w modzie

  Całe stroje ludowe lub nawiązania do nich to zawsze modny trend, który warto przemycać do swoich stylizacji. Jest to pożądane zwłaszcza w przypadku imprez tematycznych, ale dirndle, czyli elementy tradycyjnych niemieckich strojów ludowych, mogą przydać się nie tylko podczas nich. Są chętnie wybierane ze względu na swój wyraźny charakter, ale też niezaprzeczalne walory. Wystarczy przejrzeć te propozycje, jak również typowe bawarskie stroje, by przekonać się, że są one szalenie kobiece. Te panie więc, które zdecydują się wybrać propozycje marki MarJo, mogą liczyć na wyjątkowo piękne wyeksponowanie swojej sylwetki. Stroje te pięknie podkreślają ramiona, eksponują dekolt, dodając pełności biustowi, a także cudownie modelują talię. W dodatku MarJo często wzbogaca swoje propozycje o zwracające uwagę i dodające wdzięku szczegóły, na przykład wstążki. Obok takich strojów nikt nie przejdzie obojętnie i każda kobieta może wyglądać w nich znakomicie. Nie trzeba przy tym wcale od razu ubierać się od stóp do głów po bawarsku. Bogato zdobione bawarskie spodenki mogą wyglądać świetnie, zestawione ze zwykłą białą koszulą i będą dużo ciekawszym wyborem niż zwyczajne szorty, a tradycyjna bluzka bawarska będzie wymarzonym dodatkiem na przykład do długiej, zwiewnej spódnicy lub dżinsowych spodenek. Te niebywale wdzięczne produkty dodają kobietom wiele uroku, zwłaszcza że posiadają kobiece wstążki, falbanki i obszycia.

  Wysoka jakość asortymentu MarJo

  Jednak wyjątkowy charakter i bardzo wysokie walory estetyczne to nie jedyne powody, dla których warto zainteresować się asortymentem MarJo przedstawianym przez Peek & Cloppenburg. Marka ta przywiązuje wielką uwagę także do jakości swoich wyrobów. Wykonuje je z doskonałych gatunkowo materiałów, dzięki czemu świetnie się noszą, znakomicie układają na sylwetce, pięknie ją podkreślając, a także mogą służyć długi czas.