Meyer

  1. Mężczyźni
   1. Odzież

  Meyer – niemiecka marka z tradycją

  Marka Meyera to światowej klasy producent spodni dla mężczyzn, która w swoich projektach zawsze stawia na jakość, co jest najlepszą gwarancją zadowolenia klientów. Historia tej marki sięga 1960 roku. Długoletnie doświadczenie sprawia, że spodnie z metką tej marki to świetna inwestycja na lata.

  Kolekcje na miarę kilkudziesięcioletniej historii

  Od dwudziestu pięciu lat spodnie Meyera produkowane są w Rumunii, dzięki czemu właściciele marki mogą regularnie doglądać produkcji i dbać o jakość produktów. Firma szczyci się również dbałością o swoich pracowników, środowisko oraz lokalną społeczność i cały czas podnosi swoje standardy. Niemiecka jakość i precyzja widoczne są w jej odzieży, a grono zadowolonych posiadaczy ubrań tej marki stale się powiększa. Meyer wypuszcza nowe kolekcje, które za każdym razem przyjmowane są z entuzjazmem zarówno przez miłośników swobodnego stylu, jak i mężczyzn lubiących elegancki wygląd nie tylko od święta, ale i na co dzień.

  Duży wybór różnorodnych modeli dla mężczyzn, którzy znają swoją wartość

  Marka Meyera oferuje swoim klientom szeroki wybór modeli, od eleganckich spodni w kant, po spodnie w stylu chino. Ich nietuzinkowa jakość i świetne kroje są znane na całym świecie.

  Klientami marki są nowocześni mężczyźni, którzy lubią klasykę, ale zwracają również uwagę na modowe nowości. Taki mężczyzna dobrze będzie czuł się zarówno w eleganckich spodniach w kant, które świetnie sprawdzą się w zestawieniu z gładką, jasną koszulą oraz marynarką, jak również w najnowszych modelach chinosów — dostępnych w najróżniejszych kolorach. Warto również zwrócić uwagę na termiczne spodnie Meyer, które nie tylko rewelacyjnie się prezentują, ale będą również niezastąpione podczas zimowych wypraw. W bogatym asortymencie marki każdy mężczyzna znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

  Meyer
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2