Monari - siła kobiecości

   Monari to marka stworzona dla kobiet, które kochają i pielegnują w sobie dziewczęce piękno, wdzięk i siłę, jaka tkwi w pewnej siebie kobiecości. Inspiracją dla jej twórców, Renate i Bernhardta Boschów, było lato spędzone wa kawiarniach i na ruchliwych piazzach Toskanii: skąpanych w słońcu, pachnących świeżo zaparzonym espresso, pulsujących uliczną muzyką, żywiołową radością i temperamentem. Do dziś projekty i część ubrań z kolekcji Monari powstaje właśnie we Włoszech - w pracowni na wyspie Capri. Styl Monari to styl spontanicznej dziewczyny, która dobrze czuje się we własnej skórze i kocha miejskie życie, pełne dynamizmu i rozmaitości, która potrafi na co dzień łączyć elegancję ze swobodą, a inteligencję z wdziękiem, fantazją i przymróżeniem oka.

   Nowoczesna miejska elegancja

   Współczesnej kobiecie najbardziej do twarzy w tym, w czym czuje się pewnie i swobodnie. Dlatego nowoczesna miejska elegancja, jakiej hołdują twórcy Monari, nie musi koniecznie oznaczać ściśle dopasowanych do figury bluzek z głębokim dekoltem czy spódnic lub wysokich szpilek – można ją również odnaleźć w wygodnym, długim cardiganie, tiszercie z ciekawym nadrukiem, wesołych tenisówkach czy luźnych, dżinsowych rybaczkach z przetarciami. Jej sekret tkwi przede wszystkim w dobrej jakości wykonania, niebanalnym stylu i efektownych detalach.

   Stylizacja z Monari

   Projektanci Monari chętnie szukają natchnienia w romantycznych latach 70., stylu hippie i boho, a także w pełnych fantazji, barwnych latach 80., które nie bały się inspiracji płynących z ulicy, śmiałych, połyskliwych ozdób i odważnych zestawień. W kolekcjach marki odnajdziesz lekkie i zwiewne koszulki z naturalnych tkanin z szerokim dekoltem, które pozwolą zalotnie odsłonić ramię, wygodne cardigany, skutecznie osłaniające przed wieczornym chłodem i ciepłe kurtki o kobiecym, podkreślającym talię kroju. Stylizacja z Monari przyda się na popołudniową kawę z przyjaciółką, na wieczór w modnym klubie czy na weekendowy wypad za miasto z przyjaciółmi - wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda i wierność własnemu stylowi. Swobodny krój i godna zaufania jakość ubrań spod znaku Monari pomoże Ci czuć się pewnie w każdej sytuacji.

   Monari