Moon Boot

0 wyników

Sortuj według:

  Moon Boot

  Moon Boot, czyli dosłownie buty księżycowe, mają ugruntowaną renomę ciepłych, bardzo wygodnych i wytrzymałych śniegowców. Swoją sławę zawdzięczają niezwykłemu designowi - naprawdę przywodzą na myśl buty astronauty, choć występują w bardziej zróżnicowanej gamie kolorystycznej - oraz wygodzie. Trudno o bardziej miękkie, ciepłe i uniwersalne buty na zimę.

  Moon Boot - na Księżyc i z powrotem

  Moon Boot produkuje zimowe buty o zaokrąglonych noskach otoczonych charakterystycznym pasem oraz prostej, sznurowanej cholewce. Występują w kilku odmianach: możemy znaleźć modele za kostkę, do połowy łydki lub niemal do kolan, z jednym lub dwoma sznurowaniami. W ofercie znajdują się zarówno Moon Boots ze skóry (licowej,i welurowej), jak i z nowoczesnych, nieprzemakalnych materiałów z efektowną, błyszczącą przędzą. Wszystkie jednak mają kilka cech wspólnych: są nieziemsko wygodne, ciepłe, miękkie i wyposażone w sznurowanie, które pozwala precyzyjnie dopasować je do kostki i łydki.

  Moon Boot to uniwersalne obuwie na zimę

  Moon Boots zdobyły popularność ze względu na swoją uniwersalność i wygodę, a także wytrzymałość na śnieg, wilgoć i niskie temperatury. Producenci wzięli jednak pod uwagę, że zima zimie nie równa oraz że nie wszyscy spędzają zimę w ten sam sposób. Osobom, które zimą przemieszczają się głównie samochodami, polecamy więc lżejsze modele, zaś zapalonych piechurów ucieszą buty z wysoką cholewką, ocieplane sztucznym futrem i z dodatkowym sznurowaniem na górze cholewki. Zróżnicowana jest także kolorystyka: dla tych, którzy chcą poczuć się jak prawdziwy zdobywca kosmosu, przygotowano obuwie w błyszczących odcieniach złota i srebra, a także w klasycznej bieli. Nie zabraknie jednak także modeli brązowych czy szarych, które dobrze pasują do płaszczy i kurtek zimowych w ciemniejszych kolorach.