Nadine H

  1. Kobiety
   1. Odzież

  Nadine H

  Założona w 1981 roku marka Nadine H powstała w efekcie inspiracji linią męskich koszul szytych w zakładzie odzieżowym Georg Haupt w Lippstadt. Skierowana do kobiet marka oferuje stylowe i modne bluzki, koszule, blezery i sukienki pozwalające zachować elegancję, ale jednocześnie swobodę. Obecnie znana na całym świecie marka Nadine H to bluzki o modnych wzorach, ciekawej kolorystyce i detalach, które pozwalają stworzyć udaną stylizację, czy to do spódnicy czy do damskiego garnituru.

  Nadine H - bluzki na każdą okazję

  Nadine H to do dzisiaj niewielka firma, która stara się być blisko swoich klientek i odpowiadać na ich potrzeby. Współpracuje z wybranymi starannie partnerami na terenie Europy, a jej niewielki zespół pracuje tak elastycznie, aby w pełni zrealizować wymagania klientek i dopasować je do aktualnie modnych trendów. Bluzki marki Nadine H to odzież stworzona z myślą o klientkach, które cieszą się swoją kobiecością i umieją ją podkreślać, nowoczesnych i ceniących lekko nonszalancką elegancję. Każda bluzka marki Nadine H charakteryzuje się jednym ciekawym detalem stanowiącym o jej oryginalności. Czy to będą kwiatowe wzory, nietypowy krój kołnierzyka czy oryginalne mankiety – bluzki Nadine H zachowują dzięki temu klasyczną elegancję, która sprawdza się zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych. Kwintesencją stylu charakterystycznego dla marki Nadine H jest wysoka jakość materiałów, z których szyte są bluzki.

  Nadine H to ubiór dla każdej kobiety

  Firma Nadine H doskonale wie o tym, że nie każda kobieta ma wymiary modelek chodzących po wybiegach modowych, dlatego oferuje bluzki w szerokiej gamie rozmiarów: od 34 do 48, pozwalając swoim klientkom na dobranie stroju odpowiedniego do ich sylwetki. Uzupełnieniem oferty marki Nadine H, którą można kupić w sklepie Peek & Cloppenburg, są klasyczne sukienki i blezery będące elementem niezbędnym w garderobie każdej kobiety. Całość oferty umożliwia zachowanie elegancji na każdą okazję: czy to do biura, czy na spotkania po pracy.

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2