Navahoo & Marikoo

  1. Kobiety
   1. Odzież

  Navahoo & Marikoo

  Ta niezwykle prężnie rozwijająca się niemiecka marka miała swoje początki w 2016 roku. Od tego czasu zrobiła międzynarodową karierę. I nic w tym dziwnego, bo jej właściciel i dyrektor zarządzający, Selim Sayan, jest z wykształcenia ekonomistą. Zresztą nie tylko to zaważyło na popularności Navahoo & Marikoo. Kluczowe jest w tym przypadku także niekonwencjonalne połączenie kultury japońskiej oraz kultury największego plemienia indiańskiego Ameryki Północnej. Co wspólnego zatem mają Nawahowie i japońskie słowo oznaczające wioskę, dziecko lub prawdę?

  Navahoo & Marikoo, czyli wyjątkowe kurtki dla wyjątkowych kobiet

  Nieważne, skąd pochodzisz i czy musisz na co dzień zmagać się z trudnymi warunkami pogodowymi, jak niektórzy Indianie, czy zależy Ci po prostu na modnym wyglądzie. Kurtki tej obiecującej marki na pewno zwrócą Twoją uwagę. Jej sztandarowym produktem są ocieplane, watowane kurtki zimowe z kapturem ozdobionym sztucznym futrem. Zarówno proponowane parki, jak i pikowane modele stały się prawdziwym hitem. Uwielbiają je kobiety, które stawiają zarówno na efektowny design, jak i na wygodę. Te ubrania to doskonały przykład na to, że zapewniające komfort fasony kurtek mogą też podkreślać atuty kobiecej sylwetki. Delikatnie podkreślona talia dodaje lekkości zimowym outfitom!

  Jakość, która nie zawodzi

  Nie trzeba przejmować się tym, że podczas szaleństw na świeżym powietrzu szybko zniszczy się swoją ulubioną kurtkę. Ta odzież została stworzona po to, by pozostać aktywną nie tylko w miejskich warunkach! Mając na sobie parkę Navahoo Marikoo, można cieszyć się jak dziecko podczas zimowego szaleństwa w górach, ale także bawiąc się ze swoim psem na spacerze. Aby stworzyć supermodny outfit dodający energii w pochmurny dzień, najlepiej założyć model w jaskrawym kolorze. Czerwień nastraja pozytywnie w nawet najbardziej ponure popołudnia. Z kolei kurtki w stonowanych kolorach to uniwersalna propozycja dla zwolenniczek ponadczasowych projektów z niebieskimi jeansami w roli głównej. Uroku takim kurtkom niewątpliwie dodaje kołnierz w kontrastowym kolorze i podszewka ze sztucznego kożuszka.

  Navahoo & Marikoo na ratunek przyrodzie

  Marka nie wykorzystuje prawdziwych futer ani innych składników pochodzenia zwierzęcego - jest uczestnikiem międzynarodowego programu ''Fur Free Retailer Program''. Można wspomóc działania marki w łatwy sposób! Piorąc samodzielnie kurtkę, nie należy stosować dodatkowo płynów zmiękczających. Nie dość, że zadba się o środowisko, to zapobiegnie się również plamom na materiale.