1. Mężczyźni
   1. Akcesoria
   2. Odzież

  New Era

  Marka New Era swoje początki miała w 1920 roku, gdy Erhardt Koch, syn niemieckiego emigranta, pożyczył od swojej siostry 5000 dolarów na założenie własnej firmy w Buffalo. Dzięki temu, że od najmłodszych lat uczył się różnych technik szycia nakryć głowy i miał duże ambicje dotyczące rozwoju swojej kariery, był zdeterminowany do tego, by osiągnąć sukces. W latach 30., zainspirowany fascynacją Amerykanów baseballem oraz stosując się do sugestii swojego syna, Harolda, Koch postawił na produkcję słynnych sportowych czapek z firmowym logo. Po śmierci Erhardta firmę przejął Harold i to właśnie on jako pierwszy na świecie postanowił dodać do bejsbolówek bawełnianą tasiemkę pochłaniającą pot.

  New Era, czyli amerykańska legenda

  Najstarszy model bejsbolówki New Era powstał specjalnie dla zespołu Cleveland Indians w 1934 roku - zresztą do dziś drużyny baseballowe o różnym stopniu zaawansowania są jednymi z ważniejszych klientów marki. Co istotne, Brand jest oficjalnym dystrybutorem czapek dla zawodowych graczy. Warto też wiedzieć, że w latach 80. po czapki New Era sięgnęli również golfiści i tenisiści, a w kolejnym dziesięcioleciu akcesoria te stały się niezaprzeczalną ikoną stylu urban. Szczególnie popularne, wręcz kultowe, są bejsbolówki New Era z logo sportowych klubów.

  Niepowtarzalny look z New Era

  Wszystkie akcesoria tej amerykańskiej marki powstają z myślą o mężczyznach chcących tworzyć nowoczesne i wyróżniające się stylizacje, które świetnie podkreślają indywidualizm i jednocześnie dają duży komfort. Bejsbolówki New Era świetnie wyglądają zarówno w duecie z flanelową koszulą w kratę i pikowanym bezrękawnikiem, jak i z gładką bluzą zakładaną przez głowę lub z T-shirtem. Trzeba też docenić ich praktyczne zalety - naprawdę skutecznie chronią głowę i oczy przed słońcem! Aby jak najdłużej cieszyć się nienagannym wyglądem swojej czapki od New Era, należy zrezygnować z jej prania w pralce. Najlepiej w ogóle unikać prania bejsbolówek, ograniczając się jedynie do ręcznego czyszczenia wewnętrznej tasiemki mokrą gąbką zamoczoną w wodzie z łagodnym detergentem.