On Vacation - kolekcja 2023

73 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

On Vacation

Marka On Vacation to całkowicie wyjątkowe przedsiębiorstwo odzieżowe, co zresztą objawia się na każdym kroku. Wystarczy spojrzeć na dostępną kolekcję odzieży, aby w moment spostrzec, że to jedyne w swoim rodzaju połączenie stylu vintage i casual. Choć główna siedziba firmy znajduje się w Berlinie, to jednak poszczególne elementy odzieży produkowane są także w innych krajach, np. w Portugalii, Czechach, Estonii czy Polsce. Ponadto On Vacation słynie z wykorzystania tkanin wyłącznie organicznych oraz materiałów poddanych recyklingowi, np. torby czy stroje kąpielowe wykonane są z plastiku wyłowionego z oceanów. Oprócz tego On Vacation mocno angażuje się w działalność charytatywną, a w zamian za każde zamówienie, sadzone są drzewa. Jak zatem widać działalność w modzie może być również w pełni proekologiczna!

Jaka jest odzież z kolekcji On Vacation?

Ubrania sygnowane logiem On Vacation tworzone są nie tylko z myślą o środowisku naturalnym, ale przede wszystkim z myślą o Tobie. W odzieży On Vacation masz czuć się swobodnie i cieszyć się każdą chwilą. Przecież codziennie możesz radować się życiem tak, jak na wakacjach! Letnie i przyjemne klimaty możesz mieć na sobie w dowolnym momencie i wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Ubrania On Vacation to zazwyczaj proste kroje w neutralnych i podstawowych kolorach, które nie krępują ruchów i poniekąd stają się Twoją drugą skórą. W kolekcjach On Vacation znajdziesz modne T-shirty, spodnie, spodenki, bluzy czy koszule — czyli dla każdego coś wygodnego!

Do czego pasuje wyjątkowa garderoba On Vacation?

Połączenie stylu vintage z casualową modą sprawia, że stworzenie estetycznego looku nie sprawi Ci żadnego problemu. Nie musisz lubić zabawy modą czy znać się na najlepszych połączeniach kolorystycznych. Wakacje to przede wszystkim radość i uśmiech, a właśnie takie mają być Twoje kreacje. Klasyczny T-shirt świetnie skomponuje się z rozpiętą koszulą z wzorem, bardzo duże pole do popisu masz w kwestii obuwia — począwszy od sneakersów, przez trampki, aż po baleriny, sandały czy nawet klapki. Nie zapomnij też o typowo wakacyjnych dodatkach — może bransoletka z muszelek albo barwny naszyjnik? Na koniec zostawiamy nakrycie głowy, tu sprawdzi się niemal wszystko. Zarówno kapelusz z szerokim rondem, swobodny bucket, a może kapelusz słomkowy? Wybór należy do Ciebie, poczuj się jak na wakacjach niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz!

  • W jaki sposób tworzone są nadruki na odzieży On Vacation? Wszelkie nadruki wykonywane są w pełni ekologiczne, co jest całkowicie zgodne z polityką firmy On Vacation. Do tworzenia wzorów wykorzystuje się specjalny tusz na bazie wody, który pozbawiony jest rozpuszczalników i innych substancji chemicznych.
  • Czy w kolekcjach On Vacation dostępna jest tylko odzież damska? Nie, marka On Vacation dostarcza również szeroki wybór garderoby także dla mężczyzn.
  • Dlaczego On Vacation korzysta przede wszystkim z ekologicznych tkanin jak np. ekologiczna bawełna? Po prostu to najlepsze rozwiązanie dla środowiska naturalnego. W ten sposób zmniejszana jest emisja CO2 do atmosfery czy zanieczyszczenia gleby i wody.

Niech wakacje i radość będą z Tobą na każdym kroku — dzięki odzieży On Vacation!