Parajumpers

  1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Parajumpers

  Wiatr, śnieg ani deszcz nie mają szans z kurtkami Parajumpers. Zostały one stworzone z myślą o konfrontacji z największym nawet gniewem natury. Stanowią częsty wybór wśród miłośników trekkingu i turystyki górskiej. Jednocześnie jednak zaskakują swoim fasonem i w pomysłowo łączą funkcjonalność i styl.

  Parajumpers - ekskluzywna moda outdoorowa

  Marka Parajumpers zaczerpnęła swoją nazwę od wyjątkowej jednostki wojskowej - ratowników przygotowanych do działania w ekstremalnych warunkach. Są oni wytrenowani w docieraniu do miejsc pozornie niedostępnych oraz pracy przy każdej pogodzie. W swoich misjach bardzo często korzystają ze skoków spadochronowych i stąd właśnie bierze się ich przydomek. Twórcy marki - Ape i Massimo Rossetti - inspirowali się nie tylko ubiorem, ale też naturą jednostki. Kurtki Parajumpers mają zapewniać ochronę w każdych warunkach. Niektóre modele możemy swobodnie założyć podczas wyjazdów survivalowych, zimowego zdobywania Śnieżki czy też wyprawy na Alaskę. Głównym materiałem jest tutaj wysokiej jakości nylon, zapewniający nieprzepuszczalność wierzchniej warstwy. W zimne dni i noce dodatkową ochronę termiczną zapewniają kaptury i kołnierze pokryte futrem. Miłośnikom ekstremalnego trekkingu spodobają się walory praktyczne kurtek. Parajumpery posiadają liczne obszerne kieszenie, w których podczas wędrówki zmieszczą się latarki, przyborniki oraz oczywiście przekąski.

  Wybór kurtek Parajumpers dla pań i panów

  W designie Parajumpers właściwie wszechobecne są motywy wojskowe. Już samo logo nawiązuje do emblematów jednostek militarnych. Duże kieszenie umieszczone z przodu to nie tylko dodatkowa przestrzeń na gadżety, ale też wyraźna zabawa stylem. Przy kołnierzach wielu parek znajdziemy specjalne haki używane podczas skoków spadochronowych. Oferta męska marki jest jednak uzupełniona także o lżejsze, pikowane kurtki, które świetnie sprawdzą się podczas zimy w mieście. Zapewnią one niezbędną ochronę przed chłodem, a jednocześnie świetnie skomponują się z innymi częściami garderoby określającymi uliczny styl. Swobodnie założymy do nich dżinsy, ocieplane kiksy oraz lekką czapkę. Odzież inspirowana mundurami wojskowymi cieszy się przede wszystkim zainteresowaniem panów. Marka Parajumpers posiada jednak również ubrania stworzone z myślą o kobietach. W ofercie znajdziemy długie, pikowane kurtki pozwalające podkreślić figurę. Futrzane kołnierze i spadochronowe haki dadzą tutaj wielkie pole do popisu podczas komponowania płaszcza z innymi elementami garderoby.

  Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 57
  3. 57
  1. 1
  2. Strona 1 / 57
  3. 57