Pierre Cardin - kolekcja 2022

269 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6
  1. Pierre Cardin
  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6

Pierre Cardin

Jeśli pomyślimy o domy mody, który wpłynął na świat mody w ciągu ostatnich 50 lat, to zdecydowanie jako jeden z pierwszych nasuwa się Pierre Cardin. Po okresie pracy dla Christiana Diora, Cardin założył własną firmę modową w 1950 roku. Projektant ten odegrał kluczową rolę w idei i rozpowszechnianiu modnych i eleganckich ubrań. Dziś marka wyznacza standardy w zakresie odzieży, która podąża za najnowszymi trendami.

Moda Pierre Cardin przyciąga oko sportowymi i atrakcyjnymi krojami i wzorami

Marka oferuje stylowym mężczyznom szeroki wybór kurtek, garniturów, spodni i akcesoriów, dzięki którym można wyglądać nienagannie w każdej sytuacji. Na spotkania służbowe garnitur Pierre Cardin jest idealnym ubraniem dla pewnego i profesjonalnego mężczyzny. Komplet składa się z kurtki z dwoma guzikami i dopasowanych spodni z kantem. Dostępne kolory to czarny, antracytowy i ciemnoniebieski. Odzież marki Pierre Cardin to doskonały wybór nie tylko na specjalne okazje, ale także na co dzień. Klasyczna, subtelna elegancja to coś, co nigdy nie wyjdzie z mody. Garnitury i odzież wierzchnia Pierre Cardin to elementy rozpoznawalne i wyróżniające. Elegancki mężczyzna w stylizacji od projektanta z pewnością nie pozostanie niezauważony. O wyjątkowości projektów Cardina świadczą nie tylko ponadczasowe kroje, ale także użyte, szlachetne tkaniny. Układają się one znakomicie, są także wytrzymałe i przetrwają wiele sezonów w niezmienionej postaci.

Pierre Cardin – od garniturów do mody sportowych jeansów

Ponadto Pierre Cardin ma w swojej kolekcji liczne modele spodni. Należą do nich między innymi sportowe jeansy o prostym kroju, spodnie z cienkiego i grubszego sztruksu i inne spodnie na każda okazję. Warto zwrócić uwagę na szeroką ofertę pasków, które dopełnią stylizację. Ponadto Pierre Cardin oferuje różne modele marynarek i okryć wierzchnich. Modne skórzane lub pluszowe kurtki sprawią, że odzież będzie wyglądała modnie i jednocześnie niezobowiązująco. Artykuły są praktyczne i funkcjonalne. Na przykład kurtka outdoorowa Pierre Cardin ze zdejmowanym kapturem ze sztucznego futra, posiada liczne kieszenie na wewnętrznej i zewnętrznej stronie. Tradycyjne płaszcze z charakterystycznymi klamrami są również częścią kolekcji Pierre Cardin.