1. Mężczyźni
   1. Odzież

  Ragman

  Ragman to brand, dla którego priorytetem jest wygoda połączona ze świetnym wyglądem. Designerzy reprezentujący markę uważnie wsłuchują się w oczekiwania współczesnych ludzi, którzy realizują się codziennie na wielu płaszczyznach. Dzięki temu tworzą odzież, która z jednej strony gwarantuje rewelacyjny look, z drugiej zaś jest wyjątkowo komfortowa i praktyczna.

  Ragman nie uznaje kompromisów

  Mówiąc o wygodzie, warto przyjrzeć się przede wszystkim krojom odzieży oraz tkaninom, z których jest ona wykonywana. Ragman jest marką, która w tych dwóch kwestiach nie uznaje kompromisów. Wśród jej propozycji dominują więc proste fasony, które nie ograniczają ruchów i pozwalają cieszyć się aktywnością. Brand sięga wyłącznie po naturalne tkaniny, wśród których prym wiedzie bawełna ekologiczna. Pochodząca z kontrolowanych i certyfikowanych upraw, w których nie używa się pestycydów i chemicznych środków ochrony roślin, jest przyjazna dla środowiska i dla skóry. Gwarantuje dobrą oddychalność, przez co sprawdza się bez względu na warunki atmosferyczne. Jest jednocześnie łatwa w pielęgnacji. Można ją prać w pralce na delikatnych programach. Ragman tworzy z niej przede wszystkim koszule oraz koszulki polo. Zarówno pierwsze, jak i drugie inspirują do tworzenia ciekawych stylizacji, w których elegancja zostaje przełamana nutą swobody.

  Honorowe miejsce w kolekcjach Ragman zajmują koszulki polo

  To ponadczasowe rozwiązanie, które skutecznie opiera się zawirowaniom trendów mody i zarazem pozwoli stworzyć wiele ciekawych kompozycji. Charakterystyczna faktura materiału, elastyczny, prążkowany kołnierzyk oraz zapinanie pod szyją to kwintesencja wygody i doskonałej prezencji. Co ważne, tworzone przez brand Ragman koszulki polo zaskakują różnorodnością kolorów. Oprócz tych w tonacjach bieli, czerni i granatu, nie brakuje modeli w pastelowych odcieniach. Mężczyźni, którzy chcą wyróżnić się w tłumie mogą zaś sięgnąć po nasycone tonacje - czerwienie, kobalty oraz żółcie. Ciekawą propozycją są ponadto warianty dekorowane printem oraz zawsze modne melanże. Koszulki polo projektowane przez markę Ragman to także prawdziwa kopalnia stylizacyjnych inspiracji. Miłośnicy sportowego outfitu mogą śmiało zestawiać je ze spodniami od dresu czy krótkimi szortami. Podczas chłodnej aury znakomitym dopełnieniem kompozycji będą miękkie bluzy. Praktyczne polówki sprawdzą się też w casualowych kompozycjach, idealnie współgrając z ponadczasowymi jeansami lub chinosami. Mogą być noszone solo lub w zestawieniu z cienkimi pulowerami.

  Ragman
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3