Rains

Rains — marka pozwalająca odkryć piękne oblicze deszczowej aury

Dzięki produktom marki Rains można stawić czoła nawet najbardziej kapryśnej pogodzie. Duńska marka słynie z produkcji oryginalnych płaszczy przeciwdeszczowych dla kobiet i mężczyzn oraz plecaków, idealnych na długie spacery w deszczu. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości oraz skrupulatnie zaprojektowane, przemyślane kroje sprawiają, że Rains ma obecnie miłośników nie tylko w rodzimym kraju, ale także na całym świecie. Różnorodność produktów pozwala perfekcyjnie dopasować je do indywidualnych potrzeb.

Rains — odzież inspirowana duńskim klimatem

Marka Rains pochodzi z Danii, kraju otoczonego morzami oraz wiejącymi od nich potężnymi wiatrami niosącymi opady deszczu. Szacuje się, że jest to kraj, w którym deszczowa pogoda występuje przez ponad 120 dni w roku. To właśnie zainspirowało założycieli Rains do stworzenia marki specjalizującej się w produkcji odzieży przeciwdeszczowej. Pierwszym produktem marki było wodoodporne ponczo dla kobiet i mężczyzn. Rozwiązanie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem, że projektanci postanowili pójść za ciosem i stworzyć całą kolekcję ubrań przeciwdeszczowych.

Niedługo potem do portfolio marki dołączyły także akcesoria - torby oraz plecaki pozwalające cieszyć się wycieczkami bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Dzięki temu od 2012 roku Rains tworzy znakomite produkty pozwalające stanąć oko w oko z niesprzyjającą aurą i odkryć uroki deszczowej pogody. W ostatnich latach do kolekcji dołączyły bardzo wygodne ponadczasowe pikowane kurtki idealne na zimę.

Ubrania na deszczową pogodę

Produkty Rains od lat stanowią synonim najwyższej jakości. Są tworzone z innowacyjnych nieprzemakalnych materiałów, które jednocześnie gwarantują maksimum komfortu. Tym, co je wyróżnia są proste kroje, które nie krępują ruchów i pozwalają cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. W kolekcjach pojawiają się płaszcze i dodatki w stonowanych, jak i jaskrawych barwach. Te ostatnie wnoszą do jesiennej garderoby sporą dozę optymizmu i pomagają wykreować odważne, dynamiczne stylizacje.

Większość rozwiązań Rains to ubrania unisex, które doskonale wpisują się zarówno w modę damską, jak i męską. Wyróżnia je wyjątkowa prostota charakterystyczna dla mody skandynawskiej. Dzięki temu odzież marki nigdy nie wychodzi z mody. Kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe Rains można zestawiać z nieprzemakalnymi spodniami, które od kilku sezonów pojawiają się w kolekcjach marki. Kropkę nad i w stylizacji postawią wygodne kalosze. O podręczne drobiazgi zadbają nieprzemakalne torby i plecaki. Minimalistyczny design skrywa funkcjonalne wnętrze mieszczące wszystko, co jest potrzebne na co dzień i jednocześnie pomagające zadbać o porządek w torbie albo plecaku.

Rains