1. Kobiety
   1. Akcesoria
   2. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  s. Oliver Black Label

  s. Oliver Black Label to luksusowa linia jednej z najbardziej lubianych niemieckich marek odzieżowych proponująca ubrania typu elegancki casual i biznesowe dla mężczyzn i kobiet. Podobnie, jak wiele innych linii marki, s. Oliver Premium łączy klasykę z nowoczesnymi trendami tworząc ubrania ponadczasowe, służące przez wiele sezonów, niezależnie od mody.

  s. Oliver Black Label - połączenie elegancji i nowoczesności

  Założona w 1969 roku marka s. Oliver powstała z inicjatywy Bernda Freiera w małym butiku w Würzburgu. Inspiracją dla nazwy butiku, pierwotnie Sir Oliver, była powieść Karola Dickensa „Oliver Twist”. Z czasem nazwa została skrócona do s. Oliver, a niewielki butik przekształcił się w sieć odzieżową, która prowadzi ponad 200 sklepów otwartych na całym świecie. Dziś to jedna z wiodących marek odzieżowych na rynku europejskim, która swoje ubrania kieruje do szerokiej rzeszy klientów: dorosłych mężczyzn i kobiet, dla których przeznaczone są linie QS, Selection i Casual, nastolatki i młodzież, a także wymagający klienci poszukujący odzieży łączącej umiejętnie klasykę z elegancją, jak w linii s. Oliver Black Label. W asortymencie s. Oliver znajdziemy także takie produkty, jak bielizna, ubrania dla noworodków, niemowląt oraz dzieci w różnym wieku – linia Junior – czy akcesoria i dodatki: buty, paski oraz galanteria skórzana. Promocja marki obejmowała współpracę z takimi gwiazdami popkultury, jak Anastacia czy niemiecki klub piłkarski Borussia Dortmund sponsorowany przez kilka lat przez s. Oliver.

  Popularność marki s. Oliver Black Label

  Popularność marki s. Oliver Black Label spowodowana jest umiejętnością zaproponowania klientom wyjątkowo zróżnicowanej oferty, w której znaleźć można i klasyczną elegancję, i nowoczesne trendy, a także funkcjonalność doskonale sprawdzającą się w codziennym życiu. Linia s. Oliver Black Label konsekwentnie kontynuuje tę filozofię marki, proponując męską i damską modę dla osób, które pracując w zawodach, w których wymagany jest dress code, nie chcąc rezygnować z podążania za najnowszymi trendami. Ekskluzywne akcesoria oraz buty proponowane w linii Premium pozwalają na zachowanie eleganckiego, a jednocześnie nowoczesnego stylu u osób ceniących sobie modę. Wysoka jakość materiałów w korzystnych cenach to propozycja idealna dla wszystkich, którzy chcąc bawić się modą, ale zachować przy tym wyjątkową elegancję i indywidualny styl.

  S'Oliver Black Label
  1. s.Oliver
  2. s.Oliver
  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13