1. Kobiety
  1. Akcesoria
 2. Mężczyźni
  1. Akcesoria

Samsonite - kolekcja 2023

58 wyników

Sortuj według:

 1. 1
 2. Strona 1 / 2
 3. 2
 1. 1
 2. Strona 1 / 2
 3. 2

Samsonite — lider w dziedzinie walizek i innych akcesoriów

Samsonite to jedna z tych marek, które zna każdy. Nic dziwnego! Wszak brand od lat zajmuje pozycję lidera na rynku akcesoriów podróżnych. Samsonite to kwintesencja niezawodności i najwyższej jakości, które są najwyższymi wartościami w każdej podróży, zarówno lokalnej, jak i międzynarodowej. Podróżni na całym świecie mogą być spokojni o swój bagaż. Marka posiada imponującą, bo aż ponad 110-letnią historię.

Założony w 1910 przez Jesse'go Shwayder'a brand, od samego początku kieruje się mottem, które założyciel wygrawerował na marmurze przekazanym pracownikom. Brzmiało ono "Czyńcie innym, tak jak chcecie, aby wam czynili.". Dbałość o etykę i przywiązanie do najwyższej jakości to jedne z głównych wartości Samsonite. Oprócz tego marka nie stroni od innowacji i od lat wprowadza na rynek nowoczesne materiały, z których wykonuje wytrzymałe walizki i nie tylko.

Co oferuje Samsonite?

Choć Samsonite kojarzy się przede wszystkim z walizkami, to warto wiedzieć, że w kolekcji marki znajdziemy o wiele więcej. Oprócz walizek wykonanych z materiałów lub twardych tworzyw sztucznych, takich jak poliwęglan, w ofercie amerykańskiego producenta znajdziemy także galanterię skórzaną i plecaki na multimedia. Skórzane portfele męskie Samsonite znakomicie uzupełnią wizerunek współczesnego gentlemana. Z kolei nowoczesne plecaki na multimedia zapewnią maksymalną ochronę cennej zawartości. Można z powodzeniem przenosić w nich laptopa lub notebooka.

Plecak na multimedia jest wygodniejszym rozwiązaniem niż torba na laptopa, ponieważ równomiernie obciąża kręgosłup,dbając w ten sposób o prawidłową postawę. Dla zwolenników tradycyjnych rozwiązań w kolekcji Samsonite znajdziemy też klasyczne torby na laptopa. Oprócz nich marka oferuje również torby na ramię, a także torby weekendowe. Jak widać, marka pozwala w stylowy i skuteczny sposób zabezpieczyć wszystkie niezbędne nam przedmioty, zarówno na co dzień, jak i w podróży.

O czym pamiętać, wybierając Samsonite?

Poszukując walizki Samsonite warto zwrócić w pierwszej kolejności uwagę na pojemność i tworzywo, z którego została wykonana. Wybierając akcesoria amerykańskiej marki dobrze jest przyjrzeć się także ich wzornictwu. Decydując, jaki kolor wybrać, dobrze jest zastanowić się, na jakich barwach najczęściej polegamy, komponując nasze modowe zestawienia. Aby propozycje Samsonite posłużyły w świetnej formie przez wiele lat, trafionym pomysłem jest też zapoznanie się ze wskazówkami producenta odnośnie prawidłowej pielęgnacji i czyszczenia.