Seidenfalter

  1. Mężczyźni
   1. Akcesoria
   2. Odzież

  Seidenfalter

  Ta niemiecka firma istnieje od 1917 roku. Osobą, której zawdzięcza ona najwięcej był Bernd Halber, który zaczął pracować dla niej już jako dziewiętnastolatek. Przez dziesiątki lat Halber dokładał wszelkich starań, by wzmocnić swoją pozycję w firmie i jednocześnie zadbać o jej rozwój. Dopiął swego - stworzył rodzinny biznes, który do dziś ma się bardzo dobrze. Od 2004 roku firmą zarządza jego najstarszy syn, Stephan, a w 2019 roku do zarządu zespołu dołączyła najmłodsza członkini rodziny Holbe, Gabriele.

  Seidenfalter, czyli dodatki dla mężczyzn z klasą

  Ci, którzy chcą uchodzić za nowoczesnych dżentelmenów, powinni znać tę markę. Jej sztandarowymi produktami są jedwabne krawaty i poszetki, ale wielu mężczyzn chętnie zaopatruje się też w muchy. Co istotne, nie trzeba wcale być prawdziwym znawcą klasycznej męskiej mody, by z sukcesem samodzielnie wybierać dla siebie te i inne akcesoria przydające się na co dzień i od święta każdemu mężczyźnie dbającemu o swój wizerunek. Można bowiem zaopatrzyć się w zestawy zawierające muchy i szelki, krawaty lub poszetki. Bez względu na to, czy kupuje się akcesoria w komplecie, czy pojedynczy krawat, należy spodziewać się, że zamówiony towar będzie najwyższej jakości. Każdy produkt od Seidenfalter jest bardzo starannie wykończony, a materiał, z którego go wykonano, może utrzymać elegancki wygląd przez długie lata.

  Dla wielbicieli klasyki i zwolenników oryginalnego stylu

  Wystarczy przyjrzeć się proponowanym krawatom i muchom, by zauważyć, że Seidenfalter dba o każdego ze swoich klientów. Marka oferuje dodatki ozdobione ponadczasowymi, subtelnymi wzorami, które pasują do uroczystej lub biznesowej koszuli, ale też nie zapomina o fanach awangardowych dodatków. Muchy ozdobione kwiatowym deseniem to niebanalny i bardzo modny dodatek, który można założyć do granatowego lub czarnego smart-casualowego garnituru. Miłośnikom stylu vintage na pewno przypadną do gustu szelki!

  Seidenfalter, czyli szczegóły mające znaczenie

  Te akcesoria dodadzą uroku stylizacjom przygotowanym do pracy, na elegancką randkę, wesele czy bankiet. Aby zrobić nienaganne wrażenie swoim wyglądem, trzeba jednak dbać o to, by dodatki idealnie się prezentowały. Nie należy zdejmować krawatu z szyi bez rozwiązywania supła i w takim stanie wrzucać go do szuflady lub na półkę, bo pojawią się na nim nieestetyczne zmarszczki!

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2