1. Kobiety
   1. Odzież

  SEVENTY

  Propozycje marki SEVENTY to odzież dla kobiet, które cenią sobie najwyższą jakość. Bardzo kobiece fasony, zwiewne elementy, ważne detale, które podkreślają kobiecość, a przy tym starannie wyselekcjonowane, najwyższej klasy materiały - to cechy, które dają marce SEVENTY przewagę nad innymi producentami.

  Klimatyczne stroje SEVENTY na różne okazje

  Projekty SEVENTY zdecydowanie są niebanalne, dlatego poleca się je kobietom, które chcą wyróżnić się z tłumu oraz podkreślić oryginalny charakter swoich stylizacji. W produkty marki można ubierać się od stóp do głów lub też łączyć charakterystyczne, mocno rzucające się elementy z innymi, stonowanymi w wyrazie. Do takich eksperymentów zachwycają na przykład niezwykłe spodnie w kwiaty, które niewiele mają wspólnego z typowymi ubraniami w stylu floral. Sukienki o niezwykłych fasonach, długa bluzka zapinana pod szyję, która sprawia wrażenie bardzo układnej, ale jednocześnie wykonana jest z przejrzystej tkaniny czy kopertowe spodnie kuloty sprawiają, że nie da się od nich oderwać wzroku. Te panie więc, które lubią bawić się modą i nie stroną od ekstrawaganckiego wyglądu, będą w pełni usatysfakcjonowane propozycjami SEVENTY przedstawianymi przez Peek & Cloppenburg. W dodatku trudno określić, na jakie okazje, formalne czy nieformalne, dedykowane są dane stroje, można więc uznać, że jest to ściśle uzależnione od preferencji użytkowniczki - i jej fantazji. Dzięki tym niebanalnym strojom zdecydowanie można popuścić jej wodzy.

  Odzież SEVENTY jest też chętnie wybierana ze względu na swą znakomitą jakość

  Odpowiadają za nią nie tylko precyzyjnie obmyślane projekty, w których każdy detal ma znaczenie i swoje uzasadnione miejsce, oraz doskonałe wykonanie, ale przede wszystkim wysokogatunkowe materiały, na jakie stawia producent. Jest to przede wszystkim jedwab, a każdy, kto miał okazję nosić ubrania z jedwabiu, dobrze wie, jak niezwykle przyjemne jest to doświadczenie, niepozbawione też ważnych walorów użytkowych. Jedwabne sukienki czy bluzki SEVENTY można więc polecić kobietom najbardziej wymagającym. To samo dotyczy projektów z innych materiałów, co daje marce wielką przewagę nad innymi producentami. Można bez obaw wybrać bluzkę zakończoną koronką - na pewno nie będzie się strzępić, nawet mimo intensywnej eksploatacji. Powoduje to, że produkty te są warte swojej ceny, nawet jeśli wyda się ona komuś nie najniższa - choć Peek & Cloppenburg daje możliwość zakupu produktów SEVENTY często w obniżonych, bardzo przystępnych cenach.