SMASHED LEMON

  1. Kobiety
   1. Odzież
    1. Marynarki
     1. Marynarki casualowe
    2. Sukienki
     1. Sukienki biznesowe
     2. Sukienki codzienne
     3. Sukienki ołówkowe

  Smashed Lemon

  Smashed Lemon to młoda holenderska marka, dzięki której można tworzyć wspaniałe, kipiące radosnymi kolorami kreacje. Naprawdę trudno przejść obojętnie obok jej projektów - ich jedyny w swoim styl design intryguje i zachwyca!

  Smashed Lemon została stworzona z myślą o kobietach, które nie lubią nudy

  Przyglądając się sukienkom z kolekcji tego brandu, zwraca się uwagę przede wszystkim na różnorodność wzornictwa proponowanego przez ich twórców. Barwne printy zdobiące letnie modele inspirowane są motywami z różnych stron świata. Daleki Wschód, Ameryka Północna, a może brytyjski pop-art lub egzotyczne tropiki? Wcale nie trzeba decydować się na jedną opcję, ponieważ firma Smashed Lemon stworzona została z myślą o kobietach, które nie lubią stagnacji i nudy. Z tą marką można odbyć fantastyczną podróż po świecie najpiękniejszych barw i wyszukanych deseni, ale warto też zwrócić uwagę na gładkie ubrania sygnowane jej logo. Do sukienki w kolorowe kwiaty świetnie pasuje krótki, monochromatyczny kardigan. Barwne szaleństwo musi mieć przecież umiar, jeśli chce się stworzyć kreację z klasą!

  Smashed Lemon to wymarzona marka dla kobiet o nieprzeciętnej osobowości!

  Smashed Lemon proponuje różnorodność w zakresie deseni, choć również fasony sukienek tego brandu znacznie różnią się w przypadku poszczególnych modeli. Krótkie sukienki etui wykonane z elastycznego materiału są idealne na randkę w ciepły letni dzień, z kolei projekty, w których postawiono na dopasowaną górę, rozszerzony dół i pasek podkreślający talię, okażą się w sam raz na elegancki bankiet. Na letnie wieczory można wybrać model maxi - zwiewne, długie sukienki Smashed Lemon są doskonałą opcją na romantyczny spacer nad brzegiem morza. Chcąc dodać awangardowej nuty swoim casualowym zestawieniom z materiałowymi spodniami i gładką bluzką w rolach głównych, warto skusić się na marynarkę ozdobioną dużym, fantazyjnym wzorem.