Smashed Lemon - kolekcja 2022

62 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Smashed Lemon

Smashed Lemon to młoda holenderska marka, dzięki której można tworzyć wspaniałe, kipiące radosnymi kolorami kreacje. Naprawdę trudno przejść obojętnie obok jej projektów - ich jedyny w swoim styl design intryguje i zachwyca!

Smashed Lemon została stworzona z myślą o kobietach, które nie lubią nudy

Przyglądając się sukienkom z kolekcji tego brandu, zwraca się uwagę przede wszystkim na różnorodność wzornictwa proponowanego przez ich twórców. Barwne printy zdobiące letnie modele inspirowane są motywami z różnych stron świata. Daleki Wschód, Ameryka Północna, a może brytyjski pop-art lub egzotyczne tropiki? Wcale nie trzeba decydować się na jedną opcję, ponieważ firma Smashed Lemon stworzona została z myślą o kobietach, które nie lubią stagnacji i nudy. Z tą marką można odbyć fantastyczną podróż po świecie najpiękniejszych barw i wyszukanych deseni, ale warto też zwrócić uwagę na gładkie ubrania sygnowane jej logo. Do sukienki w kolorowe kwiaty świetnie pasuje krótki, monochromatyczny kardigan. Barwne szaleństwo musi mieć przecież umiar, jeśli chce się stworzyć kreację z klasą!

Smashed Lemon to wymarzona marka dla kobiet o nieprzeciętnej osobowości!

Smashed Lemon proponuje różnorodność w zakresie deseni, choć również fasony sukienek tego brandu znacznie różnią się w przypadku poszczególnych modeli. Krótkie sukienki etui wykonane z elastycznego materiału są idealne na randkę w ciepły letni dzień, z kolei projekty, w których postawiono na dopasowaną górę, rozszerzony dół i pasek podkreślający talię, okażą się w sam raz na elegancki bankiet. Na letnie wieczory można wybrać model maxi - zwiewne, długie sukienki Smashed Lemon są doskonałą opcją na romantyczny spacer nad brzegiem morza. Chcąc dodać awangardowej nuty swoim casualowym zestawieniom z materiałowymi spodniami i gładką bluzką w rolach głównych, warto skusić się na marynarkę ozdobioną dużym, fantazyjnym wzorem.