1. Kobiety
    1. Odzież

Soaked in Luxury - kolekcja 2023

225 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5

Soaked in Luxury — wyrafinowany styl dla każdej kobiety

Duńska moda z sezonu na sezon ma coraz większy wpływ na styl Europejek. Jedną z marek współkreujących trendy na Starym Kontynencie jest właśnie Soaked in Luxury. Założona w 2002 roku przez projektantkę mody pod nazwą O by Isabell Kristensen marka z sukcesem podbiła rynek mody. Od 2006 roku brand działa jako marka Soaked in Luxury. Ta nazwa znakomicie oddaje charakter kolekcji, które są nasycone luksusowym stylem wielkich domów mody, lecz zarazem dostępne w umiarkowanych cenach.

Styl duńskiej marki wyróżnia się zamiłowaniem zarówno do klasyki mody damskiej, jak i do konwencji glamour. Wzornictwo jest nie tylko efektowne, lecz także dopracowane, ponieważ dużą rolę odgrywa perfekcyjne krawiectwo. Choć Soaked in Luxury tworzy ubrania atrakcyjne dla oczu, nie zapomina o ich praktycznej stronie. Nadają się one nie tylko na imprezy, lecz także potrafią towarzyszyć każdej kobiecie podczas pełnych wyzwań, codziennych dni. W wielu fasonach można nawet swobodnie jeździć na rowerze, co znakomicie koresponduje z duńskimi korzeniami brandu.

Jak stylizować ubrania Soaked in Luxury?

Zestawianie ze sobą ubrań z kolekcji Soaked in Luxury to czysta przyjemność. Jednak pasują one nie tylko do siebie, lecz także do wielu elementów, jakie znajdziemy w szafie każdej kobiety. To właśnie stylowa wszechstronność, a przy tym unikatowość są jednymi z najmocniejszych stron marki. Na szczególną uwagę zasługują sukienki Soaked in Luxury, które same w sobie stanowią gotową bazę stylizacji. Wystarczy jedynie uzupełnić je o dodatki, aby uzyskać kompletny image. Trampki i niewielki plecaczek na co dzień? A może oszałamiające szpilki i niewielka torebka na łańcuszku na wieczór? Kolekcje Soaked in Luxury to bogactwo modowych możliwości. Oprócz sukienek, pośród odzieży duńskiej marki znajdziemy także mnóstwo innych propozycji ubrań codziennych i tych na szczególne okazje.

O czym pamiętać wybierając pośród kolekcji Soaked in Luxury?

Poszukując stylowych inspiracji wraz z Soaked in Luxury, warto zastanowić się, czego aktualnie brakuje w naszej szafie. Dzięki temu szybciej odnajdziemy nasze nowe must haves. Warto jednak jednocześnie otworzyć się na modową wizję brandu i skusić się na elementy garderoby, które, choć nie są absolutnie konieczne w danej chwili, to mogą dostarczyć nam mnóstwa przyjemności i nowych modowych pomysłów. A gdy już wybierzemy ulubione ubrania spośród propozycji skandynawskiej marki, to dobrym pomysłem będzie też zapoznanie się z informacjami zawartymi na metkach. Dzięki temu odzież Soaked in Luxury będzie zachwycać przez wiele kolejnych sezonów!