Soccx

   Modny ubiór sportowy kojarzy się z ubraniami, w których każdy czuje się wyjątkowo dobrze. Wygodne bluzy i koszulki, ale również sportowe spodnie czy obuwie to domena marki Soccx, specjalizującej się w projektowaniu wyjątkowej odzieży. Ubrania tej marki klienci pokochali za uniwersalne połączenie swobody i sportowego wykończenia, podkreślone wykorzystaniem najmodniejszych trendów.

   Odzież sportowa Soccx

   Odzież sportowa zwykle kojarzy się z wygodnymi bawełnianymi bluzami typu kangur czy popularnymi T-shirtami, które przyciągają uwagę efektownymi nadrukami. Dla Soccx bluzy i koszulki z krótkim rękawem to jedynie niewielki wycinek odzieży, jaką kierują do młodych, dynamicznych mieszkańców miast. Krótkie sukienki o swobodnym kroju, dopasowane do sylwetki jeansy typu slim ale również koszulki polo o bardziej wizytowym charakterze pozwalają na relaks w ciągu dnia pełnego wielu wrażeń. Sportowy wizerunek nie musi się również kojarzyć ze spodniami dresowymi w dość ponurych barwach. Soccx oferuje odzież wykonaną z miękkich tkanin, które podkreślają komfortowy styl odzieży. Ciekawe połączenia kolorów, ale również zapięcia czy dodatkowe elementy podkreślające sylwetkę, to kolejne atuty odzieży sportowej.

   Soccx poza sportem

   Marka Soccx to również producent odzieży dżinsowej oraz kurtek na każdą porę roku. Obok lekkiej parki, chroniącej od letniego deszczu, marka oferuje także sportowe kurtki z wysoką stójką czy kapturem, w których nie straszne są nawet jesienne chłody. W wielu modelach odzieży połączono różne desenie materiałów oraz tkaniny o zróżnicowanych fakturach, dzięki czemu mogły powstać ubrania uniwersalne i ponad czasowe. Paski podkreślone jednolitą tkaniną dominują w trampkach, natomiast w koszulkach mogą być uzupełnione przez kolorowe nadruki. Równie często marka sięga po asymetrię, zdobiąc swoje ubrania tylko z jednej strony czy też umieszczając w ten sposób dodatkowe aplikacje. Modne nadruki z motywami kwiatowymi mogą tu być podkreślone przez ciekawe teksty, zaś kolorowe widoki są idealnie wkomponowane w kolor koszulki na każdą okazję. Soccx w swoich ubraniach sięga także po taliowanie ubrań oraz podkreśla sylwetkę dodatkowymi cięciami i przeszyciami, gwarantując jednocześnie wygodę noszenia. Ubrania o charakterze sportowym mogą być zatem niezwykle kolorowe i wygodne.

   Soccx