Soyaconcept

Soyaconcept — miejska moda w kobiecym wydaniu

Nordycki styl bycia od zawsze wyznaczał światowe trendy. Jednak wpływ krajów skandynawskich nie ogranicza się jedynie do kreowania popularnych tendencji w wystroju wnętrz. Skandynawskie spojrzenie na design cenione jest także w świecie mody. To właśnie z nordyckich krajów pochodzi wiele interesujących marek modowych. Jedną z nich jest powstała w Danii Soyaconcept. Brand specjalizuje się w kreowaniu kolekcji odzieży dla kobiet poszukujących oryginalnego wzornictwa ubrań przeznaczonych zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Marka Soyaconcept powstała w 2002 roku. Założony przez Torbena Brodersena oraz Thomasa Villera brand projektuje 6 kolekcji rocznie. Pośród propozycji Soyaconcept znajdziemy nie tylko ubrania inspirowane niezastąpioną klasyką, lecz także propozycje eksplorujące najnowsze modowe tendencje. Ubrania marki wyróżniają się wyrazistym designem, lecz zarazem dają się łatwo łączyć z odzieżą, która już znajduje się w szafie kobiet wybierających modę od Soyaconcept. Jedną z wartości przewodnich marki jest oferowanie stylowej odzieży, która prezentuje się efektownie o wiele dłużej niż tylko przez jeden sezon. To właśnie dlatego twórcy marki przywiązują wagę do zastosowania wysokiej jakości materiałów i precyzji wykonania każdego elementu kolekcji.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na kolekcje marki Soyaconcept?

Propozycje sygnowane logo Soyaconcept można bez większego wysiłku włączyć do swojego stylowego repertuaru. To zasługa wszechstronnej palety barw, na której bazuje większość kolekcji marki. Ubrania od Soyaconcept to odzież oparta w dużej mierze o klasyczną i neutralną kolorystykę. Wzornictwo bazuje między innymi na ponadczasowej czerni, szarościach, odcieniach granatu i czerwieni. Nie brakuje tu też kolorów kojarzących się z Matką Naturą, które znakomicie oddają nordycką naturę brandu. Dużym plusem jest zauważalna obecność oryginalnych, kreowanych w atelier  printów. Misterne desenie typu paisley oraz inne wzory przykuwają spojrzenia, dodają kobiecości i sprawiają, że każda stylizacja staje się wyjątkowa.

Jak stylizować ubrania Soyaconcept?

Propozycje z kolekcji Soyaconcept są naprawdę łatwe w stylizowaniu. Jeśli celem jest wyróżnienie się z tłumu, to najlepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po ubrania Soyaconcept zdobione intrygującymi wzorami. Bluzka z intrygującym deseniem może być noszona na co dzień z jeansami, a w czasie bardziej oficjalnych okazji — w zestawieniu z cygaretkami. Kolekcje Soyaconcept oferują bogactwo modowych inspiracji, które naprawdę warto zaprosić do swojej garderoby!

Soyaconcept
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5