1. Mężczyźni
   1. Akcesoria

  Sprayground — marka na pograniczu sztuki i mody

  Sprayground to marka założona w 2011 roku przez Davida Ben-Davida wraz z jego partnerem biznesowym Eddim Shabotem. Siedzibą brandu jest Nowy Jork, miasto słynące z nowatorskich idei i wielkiej mody. Misją marki Sprayground jest oferowanie klientom plecaków i innych akcesoriów, które przykuwają spojrzenia i wyróżniają się z tłumu propozycji innych projektantów. Jedno jest pewne, że styl Sprayground nie ma sobie równych. Nowojorska firma nie obawia się wyrazistych projektów, które wzbudzają emocje. Nadruki i motywy pojawiające się w kolekcjach brandu bogato czerpią z popkultury. Owocem tych inspiracji są plecaki, które pozwalają wyrazić siebie w prawdziwie ekstrawagancki i bezkompromisowy sposób.

  Sprayground — plecaki i akcesoria z unikalnym charakterem

  Jakie propozycje można znaleźć pośród projektów Sprayground? W kolekcjach marki nie ma miejsca na przeciętność, utarte rozwiązania i monotonię. Każdy plecak lub inny dodatek Sprayground to propozycja dla tych, którzy nie obawiają się wyróżniać. Akcesoria amerykańskiego producenta zrewolucjonizowały rynek plecaków i zaoferowały zupełnie nową, prawdziwie awangardową jakość. Design brandu inspirowany jest ekspresyjnym stylem ulicznego graffiti oraz bezkompromisowością hip-hopu. Sprayground oferuje nie tylko plecaki, lecz także i inne akcesoria, takie jak na przykład torby weekendowe, torebki nerki i inne. Wiele z nich posiada niecodzienny kształt, co dodatkowo podkreśla ich unikalny charakter. Niczym zaskakującym nie jest też obfita różnorodność wzorów i aplikacji, które tworzą efekt, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Sprayground spodoba się indywidualistom, którzy nie obawiają się nieszablonowych rozwiązań i oczekują od mody czegoś więcej.

  Jak nosić akcesoria Sprayground?

  Stylizowanie dodatków sygnowanych logo Sprayground jest doskonałą okazją do uwolnienia swojej kreatywności. Plecaki i inne akcesoria nowojorskiego producenta będą znakomicie wyglądać jako element wielu miejskich stylizacji. Świetnie zgrają się zarówno z casualowym luzem, sportowym stylem athleisure, jak i inspirowanym stylem gwiazd hip-hopu streetwearem. Propozycje Sprayground można śmiało łączyć z ubraniami pełnymi innych motywów i printów, lub też nosić jako zwieńczenie minimalistycznych zestawień. Plecak lub torba Sprayground na tle stonowanej stylizacji zagra w niej pierwsze skrzypce. Warto jednak odważyć się na nieszablonowe podejście do mody i przetestowanie akcesoriów Sprayground w różnych stylowych konwencjach. Dzięki temu łatwiej odnajdziemy ulubione połączenia i swój własny sposób na podkreślenie swojej indywidualności dzięki akcesoriom Sprayground.

  SPRAYGROUND