Suri Frey

   Suri Frey to młoda marka, ale robi niesamowite wrażenie. Projektanci łączą różne rodzaje stylów, tworzą trendy i stawiają na takie cechy jak swoboda czy indywidualność.

   Stylowe torebki Suri Frey dla kobiet

   Torebki Suri Frey są wykonane z wysokiej jakości materiałów i dają wspaniałe możliwośc kompozycji stylizacji, ale też podkreślenia właśnych cech. Mając ze sobą torebkę tej marki, możemy zaskoczyć stylizacją znajomych czy zestawić ją ze strojem formalnym i udać się na spotkanie biznesowe. Każda torebka podpisana jest charakterystyczną literą "Y", która staje się symbolem marki. Produkty tej marki wyróżniają się swoim wyglądem, detalami i artystycznym sznytem. To idealny wybór dla osób, które chcą zadbać o swoją stylizację i zaskoczyć innych, ale przede wszystkim sprawić radość sobie. Warto także podkreślić, że każda z nowych kolekcji torebek ma nową, własną podszewkę.

   Nie można jednak zapomnieć o tym, że torebki od projektantki Suri Frey są wygodne i praktyczne

   Do wyboru w ofercie Suri Frey mamy torebki hobo, torebki z metalicznymi efektami, torby typu shopper czy plecaki. W każdym z produktów znajdziemy różne rozwiązania - kilka rodzajów kieszeni czy pasków. To sprawia, że każdy wybierze torebkę dla siebie. Torebka podkreśli atuty kreacji, ale też charakteru.