Tiger of Sweden - kolekcja 2022

401 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9
  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9

Tiger of Sweden

Marka Tiger of Sweden została założona w 1903 roku w Szwecji i od tego momentu jest symbolem ponadczasowego designu, jakości i sztuki krawiectwa. Od ponad stu lat marka Tiger of Sweden tworzy kolekcje dla mężczyzn i kobiet na całym świecie – jej celem jest zapewnienie Ci wolności bycia sobą. Założyciele marki stali się jednymi z tych osób, które miały znaczący wpływ na modę męską w XX wieku. Obecnie brand proponuje projekty będące połączeniem minimalistycznego szyku i nowoczesnych trendów.

Tiger of Sweden - międzynarodowa moda ze Szwecji

Ta założona niegdyś w Szwecji, a obecnie międzynarodowa marka jest jednym z wiodących producentów formalnej odzieży męskiej. Jednak jej specjalnością od pewnego czasu są także stylowe ubrania o casualowym charakterze, a także kolekcje dla kobiet. W szerokiej ofercie produktów powstających pod szyldem Tiger od Sweden nie brakuje również eleganckiego i sportowego obuwia oraz luksusowych akcesoriów, takich jak jedwabne krawaty, skórzane paski i portfele. Brand ma bogatą ofertę dla mężczyzn szukających dla siebie garniturów w klasycznych, stonowanych odcieniach szarości czy błękitu, ale nie rozczaruje także wielbicieli bardziej nietypowych kolorów. Jasnoróżowa marynarka lub żółte spodnie w kant będą świetnie prezentować się na kimś, kto jest pewny siebie i lubi wykraczać poza schematy. Jednak faktem jest, że Tiger of Sweden eksperymentuje z umiarem, a swój sukces zawdzięcza szacunkowi do klasyki, wyśmienitemu krawiectwu postawieniu na perfekcyjną jakość materiałów.

Tiger of Sweden no najwyższa klasa odzieży

Mężczyźni, którzy rozglądają się za garniturem od Tiger of Sweden, który podkreśli sylwetkę i nada stylizacji nieco młodzieńczego uroku, powinni skoncentrować się na spodniach i marynarkach typu slim fit. Jednorzędowa taliowana marynarka w ciemnym kolorze może okazać się najlepszym wyborem. Warto pamiętać, że można ją łączyć nie tylko z białą koszulą - niektórzy mężczyźni lepiej wyglądają, jeśli pod ich marynarką znajduje się ubranie w mniej kontrastowym kolorze. Aby postawić kropkę nad i takiej stylizacji, trzeba wybrać odpowiedni krawat - gładkie, jedwabne modele o klasycznym splocie to opcja, której nie można zignorować!