VALENTINO BAGS - kolekcja 2023

402 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9
  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9

Torebki Valentino

Coś więcej niż tylko praktyczny towarzysz w pracy i życiu prywatnym na co dzień. Ekskluzywne torby Valentino dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i zastosowaniu innowacyjnych wzorów mają wyjątkowo szlachetny wygląd i stają się niezbędnym dodatkiem nadającym przysłowiową kropkę nad i w każdej stylizacji.

Valentino - Mieszanka elegancji i luksusu

Założona w 1959 roku przez Valentino Garavaniego firma od połowy lat 60. stała się marką ubierającą najbardziej stylowe kobiety świata, m.in. Jacqueline Kennedy, królowa Belgii Paola, Elizabeth Taylor czy Audrey Hepburn. Rozpoznawczym znakiem jego projektów stał się kolor czerwony, który został nawet nazwany Valentino red. Uznanie przyniosła projektantowi udana mieszanka ponadczasowej elegancji i luksusu z nowatorskimi pomysłami.

Różne modele torebek marki Valentino

Legendarna marka odzieżowa Valentino to także torby i torebki, które znakomicie podkreślają indywidualny charakter każdej klientki decydującej się na ich wybór. W ofercie marki znajdziemy proste, podręczne torebki, których jedynym detalem zdobiącym jest logo producenta, ale też fantazyjne, przyciągające wzrok modele. Wykonane z lakierowanej, błyszczącej skóry lub ze wzorem skóry węża, torebki Valentino będą doskonałym dodatkiem do prostych sukienek lub spodni zestawionych z żakietem, chętnie zakładanych przez kobiety do pracy. Marka Valentino słynie z bawienia się w swoich projektach strukturami materiałów i zróżnicowanymi kolorami, dzięki czemu powstają kontrastowe modele torebek wybierane przez kobiety kochające mocne akcenty dodające im szyku.

Torebki Valentino  na każdą okazję

Włoska marka ma w swojej ofercie modele torebek na każdą okazję, jak popularne duże torby typu shopper bag, zachowujące jednak ekstrawagancję prosto ze świata pret-a-porter. Wygodne do nonszalanckiego zarzucenia na ramię, duże torby od Valentino pomieszczą i wszystkie niezbędne akcesoria na co dzień, jak portfel, telefon komórkowy, dokumenty, ale i butelkę wody czy niewielkie zakupy.Na specjalne okazje, jak eleganckie bankiety, uroczyste premiery i koktajle warto zaopatrzyć się natomiast w wyrafinowane modele niewielkich torebek na łańcuszku czy kopertówek.